Mezoterapia skoncentrowanymi czynnikami wzrostu

Czas zabiegu:
1 h
Liczba powtórzeń
3
Cena
od 650 PLN

Opis zabiegu

Jeżeli skóra wymaga intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych zawieszonych w żelu uzyskanych z białek krwi pacjenta, do pozyskania materiału lekarz wykorzystuje specjalny zestaw. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, preparat jest podawany techniką mezoterapii lub kaniulą. Procedura jest bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych – jest naturalna i w 100% bezpieczna.

Wskazania do zabiegu

  • zmarszczki
  • wiotka skóra twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
  • regeneracja i rewitalizacja skóry
  • wypadanie włosów

Jakie są efekty zabiegu?

  • widoczne odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
  • redukcja drobnych zmarszczek i wiotkości
  • regeneracja skóry
  • długotrwały efekt odmłodzenia

Jak wygląda zabieg?

Lekarz wykonuje mezoterapię igłową lub podaje preparat kaniulą. Dla komfortu lekarz może nałożyć maść znieczulającą. Podczas zabiegu mogą być odczuwalne delikatne wkłucia oraz rozpieranie.Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią. Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 6 tygodni.

Cennik

od 650 PLN

ZOBACZ PEŁEN CENNIK

Opinie pacjentów

Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.