Mikrowiązka plazmy – lifting powiek

Czas zabiegu:
45 min
Liczba powtórzeń
1 - 3
Cena
od 500 PLN

Opis zabiegu

Mikrowiązka plazmy działa w wybranym obszarze skóry. Zabieg polecamy szczególnie pacjentom z pierwszymi oznakami wiotkości skóry, głownie w okolicy oczu (wiotka skóra powiek, kurze łapki), ale także ze zmarszczkami nad ustami (tzw. zmarszczki palacza) lub przy uszach. Procedura jest wysoce precyzyjna i bezpieczna.

Wskazania do zabiegu

 • wiotka skóra powiek i zmarszczki wokół oczu
 • zmarszczek nad górną wargą – tzw. „zmarszczek palacza”
 • wiotka skóry i zmarszczki w okolicy łokci i kolan
 • niewielkie brodawki i inne zmiany skórne (żółtaki, włókniaki)
 • małe rozstępy i blizny w trudno dostępnych miejscach

Jakie są efekty zabiegu?

 • korekcja powiek
 • redukcja zmarszczek w trudno dostępnych miejscach
 • likwidacja zmian skórnych
 • miejscowe ujędrnienie skóry

Jak wygląda zabieg?

Technologia wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu tworzy się plazma, zdolna do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu działania, co skutkuje uniesieniem. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otoczające zdrowe tkanki. Podczas wykonywania procedury, urządzenie nie jest podłączone do prądu. Takie rozwiązanie pozwala na pracę z pacjentami u których nie są wskazane zabiegi z przepływem prądu. Procedura zabiegu polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną ze specjalnego urządzenia, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek. Procedura trwa ok. 20 minut, a obrzęk utrzymuje się do 2-3 dni po zabiegu.

Cennik

 • powieki górne lub powieki dolne – 1100 PLN
 • powieka górna + dolna – 1900 PLN
 • zmarszczki przy uszach – 1100 PLN
 • zmarszczki palacza – 900 PLN
 • usuwanie włókniaków – od 300 PLN

Opinie pacjentów

Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.