Wyglądaj młodo

Medycyna estetyczna jest gałęzią medycyny zajmującą się spowalnianiem procesu starzenia, który jest widoczny na zewnątrz.  Może mieć charakter prewencyjny (zapobieganie tworzeniu się zmarszczek) jak i korekcyjny (np. asymetrie, uśmiech dziąsłowy).

Podczas konsultacji lekarz przygotowuje indywidualny dla każdego pacjenta program zapobiegania starzeniu się organizmu.

Po naszych zabiegach pacjenci wyglądają naturalnie, tak jakby wrócili z urlopu. Ich twarz jest wypoczęta, a ciało smuklejsze!

Zabiegi z zakresu kosmetologii są uzupełnieniem terapii medycyny estetycznej. W naszej ofercie znajdują się wybrane zabiegi dla wymagających pacjentów, tak by pacjent dostrzegł różnicę w wyglądzie skóry.

W SPA zrelaksujesz się przy świecach i zyskasz aksamitną, nawilżoną i gładką skórę!

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.