Acleara

Czas zabiegu:
15 - 60 minut
Liczba powtórzeń
3 - 10
Cena
od 490 do 1090 PLN

Opis zabiegu

Urządzenie Acleara Clearing System leczy zmiany t.j. trądzik zaskórnikowy, krostkowy, guzkowy i torbielowaty. Skuteczność została potwierdzona certyfikatem FDA. Acleara jest innowacyjnym urządzeniem do bezbolesnego leczenia aktywnego trądziku, wykorzystującym intensywne światło pulsacyjne (IPL). Acleara pracuje w oparciu o technologię delikatnego zasysania w połączeniu ze specjalnie filtrowanym światłem pulsacyjnym. Zabieg otwiera gruczoły łojowe i usuwa ich zawartość, co oczyszcza skórę i zabija bakterie.

AclearaPhoto_Dec10

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Trądzik młodzieńczy, zaskórnikowy, łagodny trądzik grudkowy, umiarkowany trądzik grudkowo-krostkowy, guzkowaty oraz cystowy, rumień, zczerwienienie skóry oraz nadmierne wydzielanie sebum.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • Terapia retinoidami (miejscowo i ogólnie),
 • Zioła światło uczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światło uczulające (antybiotyki, roaccutane, sterydy, leki przeciwgrzybiczne, antydepresyjne)
 • Nowotwory skóry,
 • Fotodermatozy,
 • Stany zapalne skóry,
 • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających,
 • Niedawne peelingi, skóra uszkodzona,
 • Ciąża
 • Obniżenie odporności organizmu.

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg redukuje zaczerwienienie i trądzik, nawet ten, który nie reaguje na leki, skóra jest mniej tłusta, mniej się świeci i widać wyraźne oczyszczenie. Zabieg umożliwia lepsze wnikanie do skóry zewnętrznych preparatów farmaceutycznych i kosmetyków. Niszczy Propionibacterium acnes i oczyszcza pory z zalegającego sebum. Rezultaty widoczne są już 1-2 zabiegach.

Acleara

Cennik

 • Twarz – 490 PLN

4 pakiet – 1560 PLN

6 pakiet – 2100 PLN

 • Dekolt – 490 PLN

4 pakiet – 1560 PLN

6 pakiet – 2100 PLN

 • Plecy – 1090 PLN

4 zabiegi – 3960 PLN

6 zabiegów – 4800 PLN

Opinie pacjentów

Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.