CGF mezoterapia skoncentrowanymi czynnikami wzrostu

Czas zabiegu:
60
Liczba powtórzeń
3
Cena
od 650 do 2800 PLN

CGF HARMONY

INTENSYWNA REGENERACJA , PRZEŁOM W REWITALIZACJI I KONDYCJONOWANIU SKÓRY

Jeżeli skóra wymaga intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanych z białek krwi pacjenta, do pozyskania materiału lekarz wykorzystuje zestaw CGF HARMONY. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, preparat jest podawany techniką mezoterapii lub kaniulą.

Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 6 tygodni.

 

CGF LIQUID

CGF LIQUID to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z krwi pacjenta. Wykonany przez lekarza techniką mezoterapii, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry. CGF LIQUID to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej.

CGF LIQUID –  wymaga 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

CGF ONE

BEZPIECZEŃSTWO , JAKOŚĆ, PRECYZJA

CGF ONE skupia działanie na małych obszarach poddanych zabiegom, takich jak: grzbiety dłoni, okolica oczu i ust oraz owłosiona skóra głowy. Jest to idealny zabieg dla osób rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną i regeneracją skóry.

CGF ONE – wymaga 3 zabiegów w odstępach od 4 do 6 tygodni w zależności od wybranej procedury.

 

Jak przebiega zabieg CGF?

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • Zmarszczki
 • Wiotka skóra twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
 • Regeneracja i rewitalizacja skóry
 • Wypadanie włosów

EFEKTY TERAPII:

 • Widoczne odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Regeneracja skóry

Lekarz wykonuje mezoterapię igłową lub podaje preparat kaniulą (dot. CGF Harmony). Dla komfortu lekarz może nałożyć maść znieczulającą. Podczas zabiegu mogą być odczuwalne delikatne wkłucia oraz rozpieranie (dot. CGF HARMONY).

PO ZABIEGU CGF:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.
Po wykonaniu serii zabiegów lekarz zaproponuje Ci kolejny zabieg podtrzymujący efekt, w zależności od potrzeb Twojej skóry (1-2 razy w roku).

Jakie są korzyści stosowania CGF?

 • Naturalne, widoczne efekty poprawy kondycji skóry
 • Redukcja drobnych zmarszczek i wiotkości
 • Możliwość odpowiedniego indywidualnego doboru terapii: CGF LIQIUD, CGF HARMONY i CGF ONE
 • Metoda wykorzystuje potencjał Twojej krwi – jest naturalna i w 100% bezpieczna
 • Bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych
 • Długotrwały efekt odmłodzenia

Cennik

 • CGF Harmony – 1800 – 2800 PLN
 • CGF Liquid – 1000 – 1200 PLN
 • CGF One – 650 – 1200 PLN  (mezoterapia od 650 PLN, mezoterapia + żel od 950zł)

* ceny zależne od obszaru

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.