Endolift – Zabieg liftingujący i redukujący tkankę tłuszczową

Czas zabiegu:
Liczba powtórzeń
Cena
od 3000 PLN

Opis zabiegu

Innowacyjna technologia laserowa, umożliwiająca uzyskanie szerokiego spektrum efektów podczas jednego zabiegu!

ENDOLIFT to innowacyjny zabieg z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera Eutofon. Przełomowa technologia polega na działaniu dwutorowym:

  • Zabieg ma za zadanie pobudzić skórę do produkcji kolagenu, czyli białka odpowiedzialnego za gęstość, jędrność i elastyczność skóry.
  • Jednocześnie Endolift pozwala na lokalną redukcję tkanki tłuszczowej w miejscu poddawanym zabiegowi.

Dzięki temu Endolift umożliwia kompleksową walkę z oznakami starzenia się skóry. Nieinwazyjność zabiegu i brak konieczności rekonwalescencji sprawia, że można go wykonywać również w miejscach wyjątkowo delikatnych, jak skóra twarzy!

 

Efekty Endolift są widoczne już po pierwszym zabiegu, a innowacyjna technologia sprawia, że nie wymaga on wielu powtórzeń. Najczęściej rekomenduje się zrealizować zabieg ponownie dopiero po roku do 18 miesięcy.

Bezpieczeństwo i nieinwazyjność to niejedyne atuty zabiegu – Endolift pozwala uzyskać natychmiastowy efekt, bez konieczności rekonwalescencji!

 

Wykonaj zabieg pod okiem profesjonalistów

W klinice Dr Beata Dethloff zabieg Endolift możecie wykonać pod okiem uznanego specjalisty – Dr. Mariusza Borkowskiego, lekarza medycyny estetycznej o wieloletnim doświadczeniu, stawiającego na innowacyjne rozwiązania w medycynie i działania prewencyjne w rekomendowanych przez siebie terapiach. Dr Mariusz Borkowski to drugi w Polsce lekarz specjalizujący się w zabiegach Endolift, który kształcił się w tym zakresie we Włoszech, u samego doktora Ricardo Forte, twórcy metody.

 

Na czym polega zabieg Endolift?

W zabiegu Endolift wykorzystywany jest laser diodowy Eutofon LASEmaR1500, wykorzystujący niezwykle cienkie, zaledwie odrobinę grubsze od ludzkiego włosa włókna optyczne, o grubości 200 i 300 mikronów. Stożkowe zakończenie włókien, co sprawia że ich podskórna aplikacja jest bezbolesna i nie pozostawia śladów na skórze. Gęstość włókien natomiast gwarantuje precyzyjne, lepsze dotarcie impulsu w ramach miejsca poddawanego zabiegowi, znacznie trudniejsze w przypadku procedur z wykorzystaniem innych metod laseroterapii.

Szerokie spektrum działania oraz zastosowana technologia pozwalają na zindywidualizowanie terapii, zgodnie z potrzebami pacjentów.

Bezpośrednio po zabiegu następuje inicjalizacja procesów przebudowy skóry, na jej głębokich i powierzchownych warstwach. Co ważne, efekt napięcia, odmłodzenia skóry jest widoczny natychmiast po zabiegu, a same procesy regeneracyjne trwają do kilku miesięcy po zrealizowanej procedurze.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endolift?

Zabieg Endolift pozwala osiągnąć rewelacyjne rezultaty w zakresie liftingu skóry, pobudzenia produkcji kolagenu oraz miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki innowacyjnej technologii może być stosowany również w miejscach wrażliwych, a także trudno dostępnych w przypadku tradycyjnych metod laseroterapii.

 

Wskazania zabiegowe – twarz i szyja:

– zwiększenie gęstości, jędrności i elastyczności skóry

– likwidacja tzw. „chomików”

– lifting twarzy

– poprawa konturu żuchwy

– lifting dolnej powieki

– lifting i lipoliza podbródka; redukcja tzw. „drugiego podbródka”

– lifting szyi.

 

Wskazania zabiegowe – ciało:

– redukcja tzw. motylków czy pelikanów – lifting i lipoliza skóry ramion

– miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej, np. w obszarze kolan, brzucha, pośladków

– lifting i lipoliza wewnętrznej strony ud.

Efekty zabiegu Endolift

– Wyraźne odmłodzenie skóry, poprawa jej jędrności i gęstości. Pierwsze efekty są widoczne od razu po wykonaniu zabiegu.

– Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej.

– Inicjalizacja głębokich procesów przebudowy skóry i pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenowych. Najpełniejsze efekty Endolift widoczne są na przestrzeni od 3 do 6 miesięcy.

Przygotowanie do zabiegu i przeciwskazania

Zabieg Endolift nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania.

Jak w przypadku innych zabiegów laseroterapii, z zabiegu nie powinny jednak korzystać osoby:

– w ciąży

– w trakcie przebiegu choroby nowotworowej

– przyjmujące leki fotouczulające oraz sterydy

– podczas chorób wirusowych i bakteryjnych

– z zaburzeniami krzepnięcia krwi

– cierpiące na atopowe zapalenie skóry

– cierpiące na choroby serca.

Wskazania pozabiegowe

W ciągu kilku godzin od realizacji zabiegu w miejscu terapii może pojawić się obrzęk, trwający do kilku dni, oraz niewielkie siniaki. W miejscu poddawanym zabiegowi może pojawić się również odczucie delikatnego odrętwienia, utrzymujące się do kilku tygodni.

Zabieg Endolift nie wymusza jednak okresu rekonwalescencji, a pacjenci po jego wykonaniu mogą powrócić do swoich codziennych aktywności.

Cennik

Oczy: 3000 – 4000 zł
Podbródek: 3000 zł
Owal: 4000 zł
Owal + podbródek: 4500 zł
Owal + szyja: 5500 zł
Brzuch: 5000 zł

Każda inny obszar do indywidualnej wyceny

Opinie pacjentów

Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.