Endolift – Zabieg liftingujący i redukujący tkankę tłuszczową

Czas zabiegu:
Liczba powtórzeń
Cena
od 3000 PLN

Opis zabiegu

Innowacyjna technologia laserowa, umożliwiająca uzyskanie szerokiego spektrum efektów podczas jednego zabiegu!

ENDOLIFT to innowacyjny zabieg z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera Eutofon. Przełomowa technologia polega na działaniu dwutorowym:

  • Zabieg ma za zadanie pobudzić skórę do produkcji kolagenu, czyli białka odpowiedzialnego za gęstość, jędrność i elastyczność skóry.
  • Jednocześnie Endolift pozwala na lokalną redukcję tkanki tłuszczowej w miejscu poddawanym zabiegowi.

Dzięki temu Endolift umożliwia kompleksową walkę z oznakami starzenia się skóry. Nieinwazyjność zabiegu i brak konieczności rekonwalescencji sprawia, że można go wykonywać również w miejscach wyjątkowo delikatnych, jak skóra twarzy!

 

Efekty Endolift są widoczne już po pierwszym zabiegu, a innowacyjna technologia sprawia, że nie wymaga on wielu powtórzeń. Najczęściej rekomenduje się zrealizować zabieg ponownie dopiero po roku do 18 miesięcy.

Bezpieczeństwo i nieinwazyjność to niejedyne atuty zabiegu – Endolift pozwala uzyskać natychmiastowy efekt, bez konieczności rekonwalescencji!

 

Wykonaj zabieg pod okiem profesjonalistów

W klinice Dr Beata Dethloff zabieg Endolift możecie wykonać pod okiem uznanego specjalisty – Dr. Mariusza Borkowskiego, lekarza medycyny estetycznej o wieloletnim doświadczeniu, stawiającego na innowacyjne rozwiązania w medycynie i działania prewencyjne w rekomendowanych przez siebie terapiach. Dr Mariusz Borkowski to drugi w Polsce lekarz specjalizujący się w zabiegach Endolift, który kształcił się w tym zakresie we Włoszech, u samego doktora Ricardo Forte, twórcy metody.

 

Na czym polega zabieg Endolift?

W zabiegu Endolift wykorzystywany jest laser diodowy Eutofon LASEmaR1500, wykorzystujący niezwykle cienkie, zaledwie odrobinę grubsze od ludzkiego włosa włókna optyczne, o grubości 200 i 300 mikronów. Stożkowe zakończenie włókien, co sprawia że ich podskórna aplikacja jest bezbolesna i nie pozostawia śladów na skórze. Gęstość włókien natomiast gwarantuje precyzyjne, lepsze dotarcie impulsu w ramach miejsca poddawanego zabiegowi, znacznie trudniejsze w przypadku procedur z wykorzystaniem innych metod laseroterapii.

Szerokie spektrum działania oraz zastosowana technologia pozwalają na zindywidualizowanie terapii, zgodnie z potrzebami pacjentów.

Bezpośrednio po zabiegu następuje inicjalizacja procesów przebudowy skóry, na jej głębokich i powierzchownych warstwach. Co ważne, efekt napięcia, odmłodzenia skóry jest widoczny natychmiast po zabiegu, a same procesy regeneracyjne trwają do kilku miesięcy po zrealizowanej procedurze.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endolift?

Zabieg Endolift pozwala osiągnąć rewelacyjne rezultaty w zakresie liftingu skóry, pobudzenia produkcji kolagenu oraz miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki innowacyjnej technologii może być stosowany również w miejscach wrażliwych, a także trudno dostępnych w przypadku tradycyjnych metod laseroterapii.

 

Wskazania zabiegowe – twarz i szyja:

– zwiększenie gęstości, jędrności i elastyczności skóry

– likwidacja tzw. „chomików”

– lifting twarzy

– poprawa konturu żuchwy

– lifting dolnej powieki

– lifting i lipoliza podbródka; redukcja tzw. „drugiego podbródka”

– lifting szyi.

 

Wskazania zabiegowe – ciało:

– redukcja tzw. motylków czy pelikanów – lifting i lipoliza skóry ramion

– miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej, np. w obszarze kolan, brzucha, pośladków

– lifting i lipoliza wewnętrznej strony ud.

Efekty zabiegu Endolift

– Wyraźne odmłodzenie skóry, poprawa jej jędrności i gęstości. Pierwsze efekty są widoczne od razu po wykonaniu zabiegu.

– Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej.

– Inicjalizacja głębokich procesów przebudowy skóry i pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenowych. Najpełniejsze efekty Endolift widoczne są na przestrzeni od 3 do 6 miesięcy.

Przygotowanie do zabiegu i przeciwskazania

Zabieg Endolift nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania.

Jak w przypadku innych zabiegów laseroterapii, z zabiegu nie powinny jednak korzystać osoby:

– w ciąży

– w trakcie przebiegu choroby nowotworowej

– przyjmujące leki fotouczulające oraz sterydy

– podczas chorób wirusowych i bakteryjnych

– z zaburzeniami krzepnięcia krwi

– cierpiące na atopowe zapalenie skóry

– cierpiące na choroby serca.

Wskazania pozabiegowe

W ciągu kilku godzin od realizacji zabiegu w miejscu terapii może pojawić się obrzęk, trwający do kilku dni, oraz niewielkie siniaki. W miejscu poddawanym zabiegowi może pojawić się również odczucie delikatnego odrętwienia, utrzymujące się do kilku tygodni.

Zabieg Endolift nie wymusza jednak okresu rekonwalescencji, a pacjenci po jego wykonaniu mogą powrócić do swoich codziennych aktywności.

Cennik

Oczy: 3000 – 4000 zł
Podbródek: 3000 zł
Owal: 4000 zł
Owal + podbródek: 4500 zł
Owal + szyja: 5500 zł
Brzuch: 5000 zł

Każda inny obszar do indywidualnej wyceny

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.