Forever Young BBL

Czas zabiegu:
30-60 min (zależnie od obszaru)
Liczba powtórzeń
Ilość zabiegów dobierana indywidualnie
Cena
od 750 do 5000 PLN

Co to jest BBL?

BBL™ to innowacyjna technologia lecząca (niwelująca) dolegliwości skóry spowodowane starzeniem się, aktywnym stylem życia i nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne.
Laserowe fotoodmładzanie BBL za pomocą lasera frakcyjnego jest dostosowane indywidualnie do potrzeb, typu skóry i pożądanych efektów. Po BBLu skóra odzyskuje jednolity koloryt, znaczne napięcie, a pory się wyraźnie zwężają, co przywraca jej młodzieńczy wygląd. Dodatkowo dowody naukowe pokazują, że regularne stosowane zabiegi odmładzające Forever Young BBL™ opóźniają proces starzenia się skóry. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Stanforda w Stanach Zjednoczonych dowodzą, że terapia Forever Young BBL™ może przywrócić ekspresję genu starej ludzkiej skóry do stanu, w którym przypomina dużo młodszą.
W naszej klinice w Konstancinie-Jeziornie i Warszawie fotoodmładzanie BBL wykonujemy na wszystkie partie ciała, najczęściej jednak na te narażone na szkodliwe oddziaływanie promieni słonecznych tj. na twarz, szyję, dekolt, grzbiety rąk. Metoda ta wykorzystywana jest także do leczenia trądziku młodzieńczego i różowatego. Laserowe odmładzanie skóry zapewnia widoczne, długotrwałe efekty liftingu skóry.
Jeśl chcesz poprawić kondycję swojej skóry – zapraszamy do naszej kliniki na zabiegi odmładzające Warszawa, ul. Nowogrodzka 21, Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3. Umów wizytę!

Dla kogo jest przeznaczony zabieg BBL?

Pacjentom naszej kliniki w Konstancinie-Jeziornie i Warszawie fotoodmładzanie zalecamy w celu zatrzymania procesu starzenia skóry, a także osobom walczącym z następującymi dolegliwościami:

 • Przebarwienia (melasma, plamy soczewicowate, starcze, uszkodzenia skóry spowodowane ekspozycją na promienie słoneczne etc.)
 • Piegi
 • Trądzik różowaty
 • Pęknięte naczynia włosowate
 • Teleangiektazje (znamiona naczyniowe)
 • Nierówna struktura skóry
 • Trądzik
 • Zbędne owłosienie

Jak wygląda terapia BBL?

W naszych klinikach medycyny estetycznej wykonujemy laserowe zabiegi odmładzające skóry twarzy, szyi, dekoltu, ramion i grzbietów rąk za pomocą innowacyjnego lasera frakcyjnego. Na oczy pacjenta zakładamy specjalne osłonki lub okulary. Podczas zabiegu wykonywanego przez lekarzy medycyny estetycznej odczuwalne jest ciepło, gdy światło jest pochłaniane przez obszary poddawane terapii. Procedura może trwać od kilku minut do pół godziny, w zależności od obszaru poddawanego terapii i jej rodzaju.
Po zabiegu opóźniającym objawy starzenia się skóry może wystąpić lekkie zaczerwienienie, które znika po kilku godzinach. W przypadku terapii ukierunkowanej na zmiany pigmentacyjne można zaobserwować ciemniejszy kolor obszaru poddanego zabiegowi, a następnie jego jaśnienie i delikatne złuszczanie w późniejszym stadium. Fototerapia BBL jest to nieinwazyjny zabieg odmładzający, który nie wymaga rekonwalescencji. Po laserowym fotoodmładzaniu w warszawskiej klinice medycyny estetycznej skóra regeneruje się bardzo szybko. W większości przypadków można wrócić do pracy, nałożyć makijaż i wykonywać wszystkie codzienne czynności zaraz po zabiegu. Efekty zależą od typu dolegliwości, jakie są leczone, ilości zabiegów kosmetycznych i obszaru poddawanego zabiegom.

Przeciwwskazania

 • aktywne zmiany skórne
 • opalenizna
 • czynna opryszczka
 • przyjmowanie leków światłoczułych
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna)
 • epilepsja

Jakie są wskazania pozabiegowe?

Należy bezwzględnie stosować się do wskazań lekarza. Skóra po fotoodmładzaniu będzie wrażliwa na światło ultrafioletowe, więc należy unikać bezpośredniej ekspozycji na promienie słoneczne okrywając skórę lub używając kremu z wysokim filtrem podczas wychodzenia na zewnątrz.

 

 

Cennik

Odmładzanie skóry:

 • Twarz 1 zab./ 2 zab. – 1500 PLN / 2700 PLN
 • Twarz, szyja, dekolt 1 zab./ 2 zab. – 2700 PLN / 5000 PLN
 • Grzbiety rąk lub ramiona 1 zab./ 2 zab. – 750 PLN / 1300 PLN
 • Grzbiety rąk, ramiona 1 zab./ 2 zab. – 1500 PLN / 2800 PLN

Usuwanie przebarwień / usuwanie teleangiektazji:

 • Twarz lub szyja lub delolt 1 zab./ 2 zab. (1 okolica) – 1500 PLN / 2700 PLN
 • Twarz, szyja, dekolt (3 okolice) 1 zab./ 2 zab. – 2700 PLN / 5000 PLN
 • Grzbiety rąk lub ramiona 1 zab./ 2 zab. – 750 PLN / 1300 PLN
 • Grzbiety rąk, ramiona 1 zab./ 2 zab. – 2000 PLN / 3500 PLN

Leczenie trądziku:

 • Leczenie trądziku młodzieńczego i różowatego 1 zab./ 2 zab. – 1500 PLN / 2700 PLN

Jeśli zależy Ci na młodzieńczym wyglądzie, zapraszamy na profesjonalne zabiegi odmładzające w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie do naszej kliniki medycyny estetycznej. Skorzystaj z mocy drzemiącej w fototerapii i poddaj się zabiegowi Forever Young BBL.

Opinie pacjentów

Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.