Fototerapia / Fotoodmładzanie

Czas zabiegu:
0,5 - 1 h
Liczba powtórzeń
1 - 3
Cena
od 500 PLN

Opis zabiegu

Fototerapia niweluje dolegliwości skóry spowodowane starzeniem się, aktywnym stylem życia i nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne. Fotoodmładzanie dostosowane indywidualnie do potrzeb, typu skóry i pożądanych efektów. Po zabiegu skóra odzyskuje jednolity koloryt, znaczne napięcie, a pory się wyraźnie zwężają, co przywraca jej młodzieńczy wygląd. Regularnie stosowane zabiegi fotoodmładzające opóźniają proces starzenia się skóry. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Stanforda w Stanach Zjednoczonych dowodzą, że terapia ta może przywrócić ekspresję genu starej ludzkiej skóry do stanu, w którym przypomina dużo młodszą.

W naszej klinice w Warszawie fotoodmładzanie wykonujemy na wszystkie partie ciała, najczęściej jednak na te narażone na szkodliwe oddziaływanie promieni słonecznych tj. na twarz, szyję, dekolt, grzbiety rąk. Metoda ta wykorzystywana jest także do leczenia trądziku młodzieńczego i różowatego. Laserowe odmładzanie skóry zapewnia widoczne, długotrwałe efekty liftingu skóry.

Wskazania do zabiegu

 • fotoodmładzanie zalecamy w celu zatrzymania procesu starzenia skóry, a także osobom walczącym z następującymi dolegliwościami:
 • przebarwienia (melasma, plamy soczewicowate, starcze, uszkodzenia skóry spowodowane ekspozycją na promienie słoneczne etc.)
 • piegi
 • trądzik różowaty
 • pęknięte naczynia włosowate
 • teleangiektazje (znamiona naczyniowe)
 • nierówna struktura skóry

Jakie są efekty zabiegu?

 • redukcja przebarwień
 • redukcja popękanych naczynek
 • napięcie i wygładzenie skóry
 • zwężenie porów
 • ujednolicenie kolorytu
 • poprawa jakości skóry

Jak wygląda zabieg?

Na oczy pacjenta są zakładane specjalne osłonki lub okulary. Podczas zabiegu odczuwalne jest ciepło, gdy światło jest pochłaniane przez skórę. Procedura może trwać od kilku minut do pół godziny, w zależności od obszaru poddawanego terapii i rodzaju zmian. Po zabiegu opóźniającym objawy starzenia się skóry może wystąpić lekkie zaczerwienienie i obrzęk, które znika po kilku godzinach. W przypadku terapii ukierunkowanej na zmiany pigmentacyjne można zaobserwować ciemniejszy kolor obszaru poddanego zabiegowi, a następnie jego jaśnienie i delikatne złuszczanie w późniejszym stadium (po ok. 7 dniach od zabiegu). Fototerapia jest to zabieg odmładzający, który nie wymaga szczególnego procesu rekonwalescencji. Po zabiegu fotoodmładzania, skóra regeneruje się bardzo szybko. W większości przypadków można wrócić do pracy, nałożyć makijaż i wykonywać wszystkie codzienne czynności zaraz po zabiegu. Efekty zależą od typu dolegliwości, jakie są leczone, ilości zabiegów, a także obszaru poddawanego zabiegowi. Należy bezwzględnie stosować się do wskazań lekarza. Skóra po fotoodmładzaniu będzie wrażliwa na światło ultrafioletowe, więc należy unikać bezpośredniej ekspozycji na promienie słoneczne okrywając skórę lub używając kremu z wysokim filtrem podczas wychodzenia na zewnątrz.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • aktywne zmiany skórne
 • opalenizna
 • czynna opryszczka
 • przyjmowanie leków światłoczułych
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna)
 • epilepsja

Cennik

FOTOODMŁADZANIE / PRZEBARWIENIA / TELEANGIEKTAZJA
procedura genetycznego odmładzania skóry Forever Young – twarz: 2500 PLN (1 zab.), 4000 PLN (2 zab.)
procedura genetycznego odmładzania skóry Forever Young – twarz + szyja: 3800 PLN (1 zab.), 6000 PLN (2 zab.)
procedura genetycznego odmładzania skóry Forever Young – twarz + szyja + dekolt: 4800 PLN (1 zab.), 7600 PLN (2 zab.)

przebarwienia / naczyniaki / rumień – twarz: 2000 PLN (1 zab.), 4500 PLN (2 zab.)
przebarwienia / naczyniaki / rumień – dekolt: 2000 PLN (1 zab.), 4500 PLN (2 zab.)
przebarwienia / naczyniaki / rumień – twarz + szyja: 3500 PLN (1 zab.), 7500 PLN (2 zab.)
przebarwienia / naczyniaki / rumień – szyja + dekolt: 3500 PLN (1 zab.), 7500 PLN (2 zab.)
przebarwienia / naczyniaki / rumień – twarz + szyja + dekolt: 4500 PLN (1 zab.), 9900 PLN (2 zab.)
przebarwienia / naczyniaki / rumień – dłonie: 800 PLN (1 zab.), 1500 PLN (2 zab.)
dłonie do innego obszaru wykonywane na tej samej wizycie: 600 PLN

Opinie pacjentów

Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su italiafarmaci24. Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.