Karboksyterapia

Czas zabiegu:
30 minut
Liczba powtórzeń
6 (w odstępach 15 dni)
Cena
od 200 PLN

Opis zabiegu

Karboksyterapia poprawia mikrokrążenie, dzięki temu dotlenienia i odżywia obszary dotknięte łysieniem i zmianami łuszczycowymi. Zabieg aktywuje komórki i ich metabolizm, detoksykuje skórę, reguluje wydzielanie łoju, rozszerza naczynia skóry i przyspiesza transfer tlenu w komórkach.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Łuszczyca i rozproszone wypadanie włosów (nie androgenowe), często spowodowane niedoborem żelaza, stresem, problemami z tarczycą.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • Grzybica
  • łojotokowe zapalenie skóry
  • łupież
  • stany zapalne
  • choroba nowotworowa
  • ciąża
  • cukrzyca
  • zaburzenia psychiczne

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2), przy użyciu specjalnego urządzenia. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać pewien dyskomfort związany z wprowadzaniem gazu, jednak ustępuje on po około 5 minutach.

Jakie są efekty zabiegu?

Wzmocnienie cebulek włosów i zapobieganie ich wypadaniu.

Cennik

  • 200 zł – 30 minut

Opinie pacjentów

Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.