Karboksyterapia & zabieg kolagenowy Linerase

Czas zabiegu:
30-45 min
Liczba powtórzeń
4 zabiegi (co 2 tyg.)
Cena
od 1300 PLN

Opis zabiegu

Karboksyterapia Carbomed CO2 w połączeniu z atelokolagenem Linerase – to nowatorska terapia hamująca wypadanie włosów, jak również stymulująca ich od- rastanie. Co istotne nowo powstałe włosów jest więcej i są one silniejsze, grubsze i zdrowsze.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Kluczowa w tym aspekcie jest prawidłowa diagnoza i znalezienie przyczyny wypadania włosów. Specjalista przeprowadza z pacjentem wywiad poruszający wielu kwestii jak np.: sposób odżywiania się, stosowanie diety, stres, palenie tytoniu, zażywane leki itd. Pacjent często kierowany jest na różnorodne badania. Jedynie znale- zienie przyczyny, a następnie wyeliminowanie jej pozwala skutecznie wyleczyć pacjenta. Czasem jednak proces ten jest dość długi, a pacjent niecierpliwi się, bo jego włosy wciąż wypadają, stają się rzadsze słabsze i cieńsze.

Terapia karboksyterapii Carbomed & Linerase może być zalecona przez lekarza na-wet podczas pierwszej wizyty pacjenta zgłaszającego się do lekarza z problemem wypadania włosów i może być kontynuowana przez cały okres, w którym „poszukuje się” przyczyn wypadania włosów. W przypadku gdy u podłoża tego procesu jest nieprawidłowa dieta, stres, niedobory aminokwasowe, witaminowe, czy też zaburzenia krążenia krwi terapia Carbomed & Linerase przyniesie bardzo dobre, długotrwałe rezultaty w bardzo krótkim czasie. Jeśli jednak przyczyną wypadania włosów będą zaburzenia hormonalne, zażywane leki, czy też inne jednostki chorobowe to procedura Carbomed & Linerase w bezpieczny sposób pozwoli zahamować proces wypadania włosów i wzmocni je, jednak efekt ten będzie krótkotrwały i po zaprzestaniu terapii problem znów powróci.

Czy zabieg jest bolesny?

Delikatne uczucie ukucia igłą i rozpierania, ciepło i rozchodzący się pod skórą gaz w przypadku CO2) to jedyne odczucia jakie towarzyszą zabiegowi, dlatego jakiekolwiek znieczulenie nie jest wymagane. Ponadto, dwutlenek węgla ma działanie „znieczulające” dlatego podany po nim Linerase jest odczuwalny jedynie jako delikatne pieczenie i rozpieranie.

Jak wygląda zabieg?

Karboksyterapia w połączeniu z atelokolagenm Linerase swoją skuteczność zawdzięcza synergii działania najwyższej czystości dwu- tlenku węgla Carbomed w połączeniu z aplikacją liofilizowanego atelokolagenu Linerase w optymalnej dawce.
Obie procedury wykonywane są jedna natychmiast po drugiej w czasie tej samej sesji zabiegowej i przynoszą wyjątkowo dobre rezultaty, nie tylko w przypadku wypadania włosów, ale również w wielu innych problemach dotyczących owłosionej skóry głowy.

Karboksyterapia Carbomed pobudza mikro i mikrokrążenie krwi i dzięki temu zaaplikowany w drugim etapie zabiegu liofilizowany atelokolagen Linerase będzie transportowany do macierzy włosa i pozostałych tkanek. W czasie tej procedury atelokolagen Linerase ulega hydrolizie do aminokwasów i tripeptydów, które będą inicjowały uwalnianie czynników wzrostu w tym tak ważnego dla nas śródbłonkowe – naczyniowego czynnika wzrostu VEGF 165, który sprawi, że wspomniane wyżej nietypowe komórki macierzyste HFSCs będą efektywniej wytwarzały nowe mieszki włosowe.

Zarówno laboratoryjny dwutlenek węgla, jak i liofilizowany atelokolagen Linerase aplikowane podczas zabiegu są za pomocą cienkiej i krótkiej igły do mezoterapii. Preparaty są naturalne, biokompatybilne i biodegradowalne, co oznacza że wykorzystujemy jedynie ich aktywność biologiczną, a następnie maksymalnie w ciągu 14 dni integrują się one z naszymi tkankami.

Jakie są efekty zabiegu?

Mimo, iż terapia Linerase & karboksyterapia Carbomed jest nowa, to z pierwszych obserwacji wiemy, że jej skuteczność jest wysoko oceniana zarówno przez lekarzy jak i pacjentów. To co wyróżnia tą procedurę to fakt, iż w wielu przypadkach na efekty nie trzeba długo czekać, gdyż pojawiają się nawet po 1-2 zabiegach, po których włosy przestają wypadać. Warte podkreślenia jest to, że procedura nie tylko hamuje wypadanie włosów ale również powoduje ich odrastanie, a nowo-powstałe włosy są grubsze i zdrowsze i jest ich więcej.

Ile zabiegów należy wykonać ? W jakich odstępach czasu?

Zazwyczaj zalecane jest wykonanie 4 zabiegów, co 14 dni, a następnie kontynuację terapii w 1-3 miesięcznych odstępach. Oczywiście ilość i częstość wykony- wania procedury jest indywidualnie dobierana do każdego pacjenta w zależności od zdiagnozowanej przyczyny wypadania włosów.

Istotne jest również to, że terapię można stosować zarówno profilaktycznie jak i leczniczo przez cały okres naszego życia gdyż aplikowane podczas zabiegu produkty są naturalne i całkowicie resorbowalne i nie istnieje ryzyko ich akumulacji i przedawkowania.

Cennik

  • skóra głowy – 1300 PLN

Opinie pacjentów

Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.