Laminowanie rzęs

Czas zabiegu:
90 min
Liczba powtórzeń
1
Cena
od 200 PLN

Opis zabiegu

Naturalne, długie, gęste, ciemne i zdyscyplinowane rzęsy! To marzenie każdej kobiety! Laminowanie rzęs to zabieg łączący odżywienie, podkręcenie oraz przyciemnienie rzęs. Idealny dla Pań chcących „odpocząć” od przedłużania. Rzęsy będą wzmocnione, jedwabiste, a  tusz będzie się lepiej trzymać i nie będzie się kruszyć!

Dla kogo jest przeznaczony zabieg laminowania rzęs?

Jeśli Twoje naturalne rzęsy są cienkie i proste albo gdy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs w salonie, laminowanie rzęs jest idealne dla Ciebie.Zabieg jest świetną alternatywą dla ciężkich doczepianych rzęs, które potrzebują ciągłego uzupełniania. Zabieg delikatnie uniesie, pogrubi i podkręci rzęsy oraz nieco je przyciemni. Bez uczucia ciężkości. Do tego wzmocni rzęsy naturalne i sprawi, że staną się bardziej widoczne.

Przeciwwskazania

 • Choroby alergiczne oczu
 • Jęczmień na powiece
 • Infekcje oczu tj. zapalenie spojówek, liszaj, opryszczka
 • Chemioterapia
 • Choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka
 • Niedawno przeprowadzane operacje w okolicy oczu
 • Zapalenie rogówki
 • Nadwrażliwość oczu
 • Każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy
 • Kobiety w ciąży.
 • Szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, ale należy je przed zabiegiem zdjąć

Jak wygląda zabieg?

ETAP 1. Przygotowanie: odtłuszczenie rzęs i nałożenie na skórę pod oczami płatek, którego zadaniem będzie zabezpieczenie dolnych rzęs przed sklejeniem się z górnymi, a także zabezpieczenie skóry pod oczami przed preparatami używanymi do zabiegu.

ETAP 2. Naniesienie odżywczego preparatu: nałożenie na powiekę górną specjalny silikonowy wałeczek, przypominający ten do włosów i „nakręca” na niego górne rzęsy, po czym pokrywa rzęsy odżywczym preparatem. Preparat wzmacnia rzęsy, sprawia, że są grubsze i dzięki temu będą wydawać się bardziej gęste. Dodatkowo, po naniesieniu odżywczego preparatu dużo lepiej przyjmuje się kolorowy pigment

ETAP 3. Farbowanie: Na rzęsy nakładana jest specjalna farba do rzęs w czarnym lub brązowym kolorze.

ETAP 4. Utrwalenie: Na koniec zabiegu aplikowana jest keratyna, która utrwali wcześniej nanoszone preparaty i farbę. Bardzo ważne jest, aby wszystkie preparaty dobrze wyschły, dlatego zabieg może trwać około 90 minut.

Jakie są efekty zabiegu?

Efekt utrzymuje się od 1,5 do 2 miesięcy. Po zabiegu nie występują ani uczulenie ani podrażnienie, nie licząc przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu. Na rzęsy można nakładać makijaż i stosować preparaty do jego zmycia. Można chodzić na basen i do sauny, kąpać się w słonej morskiej wodzie i opalać się na słońcu. Nie ma uczucia ciężkości, dyskomfortu.

Cennik

 • laminowanie rzęs – 200 PLN

Opinie pacjentów

Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.