Laminowanie rzęs

Czas zabiegu:
90 min
Liczba powtórzeń
1
Cena
od 200 PLN

Opis zabiegu

Naturalne, długie, gęste, ciemne i zdyscyplinowane rzęsy! To marzenie każdej kobiety! Laminowanie rzęs to zabieg łączący odżywienie, podkręcenie oraz przyciemnienie rzęs. Idealny dla Pań chcących „odpocząć” od przedłużania. Rzęsy będą wzmocnione, jedwabiste, a  tusz będzie się lepiej trzymać i nie będzie się kruszyć!

 

Dla kogo jest przeznaczony zabieg laminowania rzęs?

Jeśli Twoje naturalne rzęsy są cienkie i proste albo gdy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs w salonie, laminowanie rzęs jest idealne dla Ciebie. Zabieg jest świetną alternatywą dla ciężkich doczepianych rzęs, które potrzebują ciągłego uzupełniania. Zabieg delikatnie uniesie, pogrubi i podkręci rzęsy oraz nieco je przyciemni – bez uczucia ciężkości. Zabieg doskonale wzmocni rzęsy naturalne i sprawi, że będą bardziej widoczne.

Przeciwwskazania

 • Choroby alergiczne oczu
 • Jęczmień na powiece
 • Infekcje oczu tj. zapalenie spojówek, liszaj, opryszczka
 • Chemioterapia
 • Choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka
 • Niedawno przeprowadzane operacje w okolicy oczu
 • Zapalenie rogówki
 • Nadwrażliwość oczu
 • Każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy
 • Kobiety w ciąży.
 • Szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, ale należy je przed zabiegiem zdjąć

Jak wygląda zabieg?

ETAP 1. Przygotowanie: odtłuszczenie rzęs i nałożenie na skórę pod oczami płatek, którego zadaniem będzie zabezpieczenie dolnych rzęs przed sklejeniem się z górnymi, a także zabezpieczenie skóry pod oczami przed preparatami używanymi do zabiegu.

ETAP 2. Naniesienie odżywczego preparatu: nałożenie na powiekę górną specjalnego silikonowego wałeczka przypominającego ten do włosów i „nakręcenie” na niego górnych rzęs. Po tym etapie pokrywamy rzęsy odżywczym preparatem. Preparat wzmacnia rzęsy, sprawia, że są grubsze i dzięki temu wydają się bardziej gęste. Dodatkowo, po naniesieniu odżywczego preparatu dużo lepiej przyjmuje się kolorowy pigment.

ETAP 3. Farbowanie: Na rzęsy nakładana jest specjalna farba do rzęs w czarnym lub brązowym kolorze.

ETAP 4. Utrwalenie: Na koniec zabiegu aplikowana jest keratyna, która utrwali wcześniej nanoszone preparaty i farbę. Bardzo ważne jest, aby wszystkie preparaty dobrze wyschły, dlatego zabieg może trwać około 90 minut.

Jakie są efekty zabiegu?

Efekt utrzymuje się od 1,5 do 2 miesięcy. Po zabiegu nie występują uczulenia ani podrażnienie z wyłączeniem przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu. Na rzęsy można nakładać makijaż i stosować standardowe preparaty do zmywania kosmetyków. Zabieg jest bardzo komfortowy i nie ogranicza korzystania z basenu i do sauny czy kąpieli w słonej morskiej wodzie, czy opalania. Nie występuje też uczucia ciężkości czy dyskomfortu. Zapraszamy.

Cennik

 • laminowanie rzęs – 200 PLN

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.