Laminowanie rzęs

Czas zabiegu:
1,5 h
Liczba powtórzeń
1
Cena
od 200 PLN

Opis zabiegu

Naturalne, długie, gęste, ciemne i zdyscyplinowane rzęsy! To marzenie każdej kobiety! Laminowanie rzęs to zabieg łączący odżywienie, podkręcenie oraz przyciemnienie rzęs. Idealny dla Pań chcących „odpocząć” od przedłużania. Rzęsy będą wzmocnione, jedwabiste, a tusz będzie się lepiej trzymać i nie będzie się kruszyć.

Wskazania do zabiegu

 • cienkie i proste rzęsy
 • alternatywa dla doczepianych rzęs

Jakie są efekty zabiegu?

 • naturalne podkręcenie i podkreślenie rzęs
 • pogrubienie rzęs

Jak wygląda zabieg?

Etap 1. Przygotowanie: odtłuszczenie rzęs i nałożenie na skórę pod oczami płatek, którego zadaniem będzie zabezpieczenie dolnych rzęs przed sklejeniem się z górnymi, a także zabezpieczenie skóry pod oczami przed preparatami używanymi do zabiegu.

Etap 2. Naniesienie odżywczego preparatu: nałożenie na powiekę górną specjalnego silikonowego wałeczka przypominającego ten do włosów i „nakręcenie” na niego górnych rzęs. Po tym etapie pokrywamy rzęsy odżywczym preparatem. Preparat wzmacnia rzęsy, sprawia, że są grubsze i dzięki temu wydają się bardziej gęste. Dodatkowo, po naniesieniu odżywczego preparatu dużo lepiej przyjmuje się kolorowy pigment.

Etap 3. Farbowanie: Na rzęsy nakładana jest specjalna farba do rzęs w czarnym lub brązowym kolorze.

Etap 4. Utrwalenie: Na koniec zabiegu aplikowana jest keratyna, która utrwali wcześniej nanoszone preparaty i farbę. Bardzo ważne jest, aby wszystkie preparaty dobrze wyschły, dlatego zabieg może trwać około 90 minut.

Efekt utrzymuje się od 1,5 do 2 miesięcy. Po zabiegu nie występują uczulenia ani podrażnienie z wyłączeniem przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu. Na rzęsy można nakładać makijaż i stosować standardowe preparaty do zmywania kosmetyków. Zabieg jest bardzo komfortowy i nie ogranicza korzystania z basenu i do sauny czy kąpieli w słonej morskiej wodzie, czy opalania. Nie występuje też uczucia ciężkości czy dyskomfortu. Zapraszamy.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • choroby alergiczne oczu
 • jęczmień na powiece
 • infekcje oczu tj. zapalenie spojówek, liszaj, opryszczka
 • chemioterapia
 • choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka
 • niedawno przeprowadzane operacje w okolicy oczu
 • zapalenie rogówki
 • nadwrażliwość oczu
 • każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy
 • kobiety w ciąży.
 • szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, ale należy je przed zabiegiem zdjąć

 

SPRAWDŹ CENNIK

Opinie pacjentów

Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su . Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.