Light eyes

Czas zabiegu:
60
Liczba powtórzeń
3 do 5
Cena
od 350 do 350 PLN

Opis zabiegu

Light Eyes Ultra to wyjątkowy koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Wyjątkowość preparatu polega na tym, że jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami i zmarszczkami!
Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg

  • ciemne kręgi (cienie)
  • obrzęk powiek
  • drobne zmarszczki wokół oczu

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • alergia
  • ciąża, okres karmienia piersią
  • niewyrównana cukrzyca
  • stany zapalne na skórze, opryszczka
  • choroba nowotworowa

Jak wygląda zabieg?

Śródskórnie podajemy odpowiednie dawki substancji leczniczych w okolicy powiek i pod oczami. Zabieg poprzedzony jest znieczuleniem zewnętrznym za pomocą specjalnego kremu.
Zabieg wykonujemy 3-5 razy w odstępach 2-4 tygodniowych.

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg mezoterapii light eyes poprawi mikrokrążenie w skórze wokół skóry. Zwiększa elastyczność skóry wokół oczu i wygładza drobne zmarszczki wokół oczu. Zmniejsza objętość płynów gromadzonych wokół oczu.
Powtarzamy po około 6 miesiącach.

Cennik

  • Light eyes – 350 PLN

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.