Mezoterapia skóry głowy

Czas zabiegu:
1 h
Liczba powtórzeń
1 - 4
Cena
od 500 PLN

Opis zabiegu

Mezoterapia igłowa skóry głowy wykorzystywana jest w diagnostyce i leczeniu łysienia. To propozycja także dla osób z pogarszającą się kondycją włosów, które chcą poprawić ich wygląd i gęstość oraz odmłodzić fryzurę. W naszej klinice w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie wykonywana jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym z krwi pacjenta lub gotowymi roztworami zawierającymi substancje rewitalizujące i regenerujące. Szybka interwencja i dostarczenie skórze odpowiedniego preparatu pobudza wzrost nowych włosów i zapobiega ich wypadaniu, przywracając dawną kondycję skóry głowy. Efektem zabiegu jest także regeneracja skóry głowy.

Wskazania do zabiegu

 • nadmierne wypadanie włosów
 • łysienie

Jakie są efekty zabiegu?

 • wzmocnienie cebulek włosów i zapobieganie ich wypadaniu
 • poprawa mikrokrążenia skóry głowy
 • stymulacja porostu włosów

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na śródskórnym podawaniu niewielkich dawek substancji leczniczych w miejscach łysienia. Zabieg mezoterapii wykonuje lekarz medycyny estetycznej za pomocą indywidualnie dobranego preparatu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • opryszczka lub inny stan zapalny skóry
 • uczulenie na którykolwiek składnik
 • leki przeciwkrzepliwe
 • niewyrównana cukrzyca

 

SPRAWDŹ CENNIK

Opinie pacjentów

Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su . Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.