#Nlift

Czas zabiegu:
Liczba powtórzeń
według zaleceń
Cena
od 4500 PLN

Co to jest #Nlift?

To innowacyjna procedura zabiegowa bazująca na połączeniu technologii urządzenia ZAFFIRO z głęboką mezoterapią NEAUVIA HYDRO DELUXE, wypełniaczami NEAUVIA ORGANIC oraz profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami i suplementami NEAUVIA. Skuteczność #Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych. Po 21 dniach od wykonania procedury nawilżenie skóry wzrosło o 45%, elastyczność o 60%, a aktywność fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego wzrosła o ponad 100%.

Jak wygląda zabieg #Nlift?

Zabieg podzielony jest na dwie części.

W czasie pierwszego spotkania lekarz przeprowadza zabieg mezoterapii igłowej z wykorzystaniem preparatu Hydro Deluxe Neauvia. To działanie zapewnia długotrwałe, dogłębne nawilżenie oraz poprawę jakości skóry. Staje się ona bardziej rozświetlona, nawilżona, wygładzona i jędrna. Dzięki zawartości hydroksyapatytu wapnia w tym produkcie rozpoczyna się aktywacja fibroblastów, które pobudzone do pracy wytwarzają więcej kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, bardzo ważnych dla prawidłowego i zdrowego wyglądu naszej cery.

Druga sesja najczęściej wykonywana jest po 7 dniach i rozpoczyna się od przeprowadzenia przez kosmetologa delikatnego peelingu wodnego oraz termoliftingu Zaffiro, który zapewnia remodeling obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Następnie lekarz przeprowadza zabieg z wykorzystaniem dwóch wypełniaczy Neauvia, zgodnie z indywidualnymi potrzebami Pacjenta. Ten etap działania to idealne zakończenie procedury w gabinecie i zsynchronizowanie efektów liftingu, poprawy objętości oraz naturalnej regeneracji skóry. Bardzo ważnym uzupełnieniem #Nlift jest pielęgnacja domowa, podtrzymująca efekty wykonanych zabiegów i pozwalająca prawidłowo zadbać o skórę.

W zestawie domowym dla pacjenta Nlift znajdziemy takie produkty jak: ampułka Anti-Ageing Booster z serii Neauvia Enhancement System, krem Ceramid Shield oraz aktywne serum C-shot z serii Neauvia Advanced System.

Jakie są efekty zabiegu?

Procedura #Nlift to terapia łączona, która poprzez kompleksowe działanie doskonale rewitalizuje skórę likwidujące m.in. jej wiotkość. Efekt odmłodzenia osiągamy tu poprzez redukcję zmarszczek, wzrost jędrności i elastyczności skóry czy wyrównanie jej kolorytu. Ważnym aspektem jest też odbudowa objętości poprzez uzupełnienie ubytków tkankowych. #Nlift wyróżniony Perłą Dermatologii Estetycznej 2020 spełnia też doskonale swoje funkcje jako zabieg przeciwstarzeniowy, odpowiada bowiem na potrzeby każdej skóry niezależnie od wieku.

Przeciwwskazania do zabiegu

– ciąża
– okres karmienia piersią
– czynne choroby nowotworowe
– stany zapalne skóry
– opryszczka
– zaburzenia krzepnięcia krwi

Cennik

Cena: 4500 PLN

Opinie pacjentów

Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.