Thermolifting SkinTyte

Czas zabiegu:
60 min
Liczba powtórzeń
2-3
Cena
od 1200 do 2000 PLN

Opis zabiegu SkinTyte

SkinTyte to zabieg z użyciem światła szerokopasmowego. Idealny dla skóry zwiotczałej z widocznymi oznakami starzenia i brakiem jędrności.  Zabieg jest  całkowicie bezpieczny i komfortowy. Nie wymaga okresu  rekonwalescencji. Zabieg SkinTyte napina, uelastycznia i ujędrnia skórę całego ciała.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg SkinTyte obkurcza włókna kolagenowe za pomocą energii podczerwieni. Ciepło stymuluje skórę do produkcji fibroblastów, dzięki czemu skóra w naturalny sposób się odmładza i ujędrnia. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

Efekty

  • odbudowa i wzmocnienie kolagenu skóry
  • ujędrniona i bardziej napięta skóra
  • modelowanie sylwetki

Cennik

  • Brzuch – 2000 PLN
  • Pośladki – 2000 PLN
  • Ramiona – 1500 – 2000 PLN
  • Kolana – 1200 PLN

Opinie pacjentów

Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.