Trening personalny

Czas zabiegu:
60 min
Liczba powtórzeń
Zależnie od preferencji
Cena
od 150 do 2200 PLN

Robert Rybak - trener personalny

Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego w Warszawie ma za sobą liczne kursy podnoszące kwalifikacje między innymi z prowadzenia procesu treningowego przed, w trakcie i po ciąży. Instruktor fitness, kulturystyki i nordic walking. Liczne medale zdobyte na mistrzostwach Polski i na Arenie międzynarodowej w wioślarstwie dowodzą że proces treningowy na najwyższym poziomie jest mu znany zarówno od strony praktycznej i teoretycznej.

Treningi dostępne w sieci siłowni McFit lub CityFit!

RR

Robert Rybak, tel. 790 304 302

Fanpage: https://web.facebook.com/wariosport/?fref=ts

Cennik

  • 1 sesja – 150PLN
  • 3 sesje – 400 PLN
  • 10 sesji – 1200 PLN
  • 20 sesji – 2200PLN

+ cena karnetu w sieci siłowni McFit lub CityFit

Opinie pacjentów

Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.