Usuwanie przebarwień

Czas zabiegu:
ok. 60 miniut
Liczba powtórzeń
3-6
Cena
od 300 PLN

Opis zabiegu

Najnowsze technologie pozwalają nam na skuteczne usuwanie przebarwień na skórze tj. piegi, melasma, plamy soczewicowate i pozapalne niezależnie od ich barwy i głębokości w skórze. Przebarwienia to niedoskonałości skóry, które powstają na skutek nadmiernej produkcji barwnika skóry – melaniny. Większość zmian skórnych nie wpływa korzystnie na nasz wygląd, dlatego tak wielu pacjentów decyduje się na ich usunięcie. W naszych klinikach w Warszawie oraz w Konstancinie-Jeziornie oferujemy usuwanie przebarwień laserem firmy Palomar Medical, jego światło pochłaniane jest przez komórki zawierające melaninę. Pod wpływem wysokiej temperatury następuje trwała redukcja przebarwień. Zabieg nie pozostawia blizn.

Laser firmy Palomar Medical

Firma Palomar Medical to światowy lider w tworzeniu technologii laserowych dla celów medycznych jest twórcą najbardziej zaawansowanej technologicznie platformy laserowej na świecie ICON.
Głowica laserowa Lux1540™ Fractional zrewolucjonizowała metody laserowej regeneracji skóry. Laser frakcyjny usuwa przebarwienia skóry, redukuje blizny, rozstępy, powiększone pory, melasmę oraz ujędrnia skórę. Dużą wartością lasera jest to, że łączy wysoką skuteczność z minimalnym okresem rekonwalescencji. Efekty przy fotostarzeniu widoczne już po pierwszym zabiegu usuwania przebarwień. Rewolucją jest redukcja blizn, gdzie pierwszy zabieg wykonujemy już po zdjęciu szwów!

MaxDeepIR

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

 • blizny potrądzikowe, pourazowe, powypadkowe, pooparzeniowe i pooperacyjne (pierwszy zabieg można wykonać już w – dniu zdjęcia szwów)
 • przebarwienia, piegi, plamy na skórze
 • rozstępy
 • zmarszczki
 • melasma
 • wiotka skóra

Laserowe usuwanie przebarwień w klinikach dr Beaty Dethloff może być wykonane na dowolnym obszarze skóry, który chcemy zregenerować.

Przeciwwskazania

 • nowotwory skóry
 • trwająca terapia steroidami, izotretinoiną (Izotek, Curacne, Aknenormin) oraz retinoidami (Roaccutan, Accutan)
 • przyjmowanie ziół i leków światłouczulających np.: nagietek, skrzyp, dziurawiec, antybiotyki, leki antydepresyjne
 • fotodermatozy
 • wykonane zabiegi kosmetyczne typu peeling, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (4 tygodnie)
 • przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry) lub stany zapalne skóry
 • infekcje wirusowe, bakteryjne
 • opalona skóra, używanie kremów samoopalających i samoopalaczy
 • inny zabieg laserem lub IPL/VPL na tę samą okolicę w ciągu ostatnich 6 tygodni np. depilacja
 • ciąża
 • obniżona odporność organizmu

Jak wygląda zabieg?

Zabieg usuwania przebarwień w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie wykonywany w znieczuleniu jest bardziej komfortowy. Skóra zostaje oczyszczona, a następnie przykłada się do niej głowicę Lux 1540™, która wprowadza do skóry w jednym, krótkim impulsie od łącznie 100-320 mikrowiązek światła, emitowanych w ułamku sekundy odczuwalnych jako jeden impuls.
Stosując Laser frakcyjny Lux 1540™ wyzwalamy energię w postaci mikrowiązek światła w skórę, na głębokość ponad 1,5 mm. W ten sposób doprowadzamy do kontrolowanego uszkodzenia wybranych obszarów naskórka i skóry właściwej. W miejscu uszkodzonych komórek skóry tworzy się nowa, zdrowa tkanka. Usuwanie przebarwień na twarzy i innych partiach ciała w naszym gabinecie w Warszawie poprzedzone jest konsultacją i badaniem lekarza, który dostosowuje ilość i częstotliwość zabiegów do potrzeb skóry.
Po i w trakcie wykonywania zabiegu pacjenci mogą odczuwać niewielki dyskomfort. Czasem zaleca się przyjęcie delikatnych środków przeciwbólowych. Usuwanie przebarwień zwykle trwa krócej niż godzinę. Biorąc pod uwagę stan skóry pacjenta osiągnięcie pożądanego efektu może wymagać 3 do 6 zabiegów w odstępach 1- 4 tygodni.
Warto zaznaczyć, że już jedna sesja bardzo poprawia skórę!

Jakie są efekty?

 • redukuje blizny po operacji, oparzeniach czy trądziku
 • redukuje rozstępy
 • likwiduje przebarwienia
 • zmniejsza pory
 • odmładza skórę i poprawia jej napięcie, jędrność
 • redukuje zmarszczki

Pierwsze efekty zabiegów pojawią się po 2-3 tygodniach. Potem rezultat poprawy jakości skóry narasta w czasie. Redukcja blizn po operacjach, oparzeniach, trądziku i rozstępów jest trwała. Efekty zależą od przyczyny i regularnego stosowania wysokich filtrów UV. W przypadkach poprawy napięcia i jędrności skóry oraz redukcji zmarszczek, długość utrzymania się efektów zależy od szybkości starzenia się skóry u danego pacjenta. W tym przypadku wskazane są przypominające zabiegi na przebarwienia, w zależności od rodzaju skóry 1-2 razy w roku. Głębokość zmarszczek i rozstępów możemy zmniejszyć od 50 do 98%. Przed każdym zabiegiem wykonywana jest dokumentacja fotograficzna.
Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii w naszych klinikach w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie zapewniamy skuteczne usuwanie przebarwień.
Serdecznie zapraszamy!

laser2laser1

Opinie pacjentów

Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.