Wolumetria kwas hialuronowy

Czas zabiegu:
30
Liczba powtórzeń
1 - 2
Cena
od 2000 PLN

Opis zabiegu

Zabieg mezoterapii kwasem hialuronowym przeznaczony jest do zatrzymywania objawów starzenia się okolic intymnych i przywracania prawidłowego napięcia oraz nawilżenia skóry, co pozwala zlikwidować uczucie suchości i nadwrażliwość tych regionów. Kwasem hialuronowym można także poprawić estetykę okolic intymnych oraz powiększyć wargi sromowe większe, jeśli są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wargom sromowym mniejszym.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dla młodych kobiet:

 • chęć zmiany wyglądu okolic intymnych
 • hipotrofia lub atrofia i wiotkość skóry warg sromowych większych i wzgórka łonowego
 • zbyt małe wargi sromowe większe to brak dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych oraz kanału rodnego co może powodować częste infekcje, urazy, otarcia, podrażnienia, ból lub świąd w okolicy sromu lub okolic intymnych
 • rozluźnienie i przebudowa blizn po nacięciu krocza podczas porodu
 • wiotka, sucha skóra łechtaczki i warg sromowych

Dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym:

 • chęć zmiany wyglądu okolic intymnych
 • utrata objętości tkanki okolic intymnych np. po znacznej utracie wagi ciała lub w przypadkach, kiedy zaczynają postępować zaniki tkanki związane z procesem starzenia – skóra staje się cieńsza oraz zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej

 

Przeciwwskazania

 • stany zapalne okolicy zabiegowej
 • infekcje w okolicy podania preparatu
 • ciąża

Procedura

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Polega na wstrzyknięciu preparatu w wargi sromowe przy pomocy bardzo cienkich igieł, dzięki czemu procedura jest dla pacjentki bardziej komfortowa. Pierwsze efekty widoczne są już tydzień po zabiegu.

Efekty

Zabieg powiększa objętość warg sromowych większych i wzgórka łonowego oraz zwiększa stopień napięcia i nawilżenia skóry. Pobudza odnowę komórkową i produkcję kolagenu.

Cennik

Kwas hialuronowy – od 2000 PLN

 • Obkurczenie pochwy: ściana tylna / ściana przednia / wejście do pochwy
 • Wargi sromowe większe wypełnienie

Opinie pacjentów

Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.