Wolumetria

Czas zabiegu:
30
Liczba powtórzeń
1 - 2
Cena
od 1500 PLN

Opis zabiegu

Zabieg mezoterapii kwasem hialuronowym przeznaczony jest do zatrzymywania objawów starzenia się okolic intymnych i przywracania prawidłowego napięcia oraz nawilżenia skóry, co pozwala zlikwidować uczucie suchości i nadwrażliwość tych regionów. Kwasem hialuronowym można także poprawić estetykę okolic intymnych oraz powiększyć wargi sromowe większe, jeśli są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wargom sromowym mniejszym. Przy pomocy kwasu hialuronowy również można obkurczyć pochwę i wejście do pochwy oraz powiększyć punkt G. Zabiegi poprawiają komfort życia i doznania seksualne.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dla młodych kobiet:

 • chęć zmiany wyglądu okolic intymnych
 • dla kobiet, które chcą poprawić doznania seksualne
 • hipotrofia lub atrofia i wiotkość skóry warg sromowych większych i wzgórka łonowego
 • zbyt małe wargi sromowe większe to brak dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych oraz kanału rodnego co może powodować częste infekcje, urazy, otarcia, podrażnienia, ból lub świąd w okolicy sromu lub okolic intymnych
 • rozluźnienie i przebudowa blizn po nacięciu krocza podczas porodu
 • wiotka, sucha skóra łechtaczki i warg sromowych

Dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym:

 • chęć zmiany wyglądu okolic intymnych
 • utrata objętości tkanki okolic intymnych np. po znacznej utracie wagi ciała lub w przypadkach, kiedy zaczynają postępować zaniki tkanki związane z procesem starzenia – skóra staje się cieńsza oraz zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej

 

Przeciwwskazania

 • stany zapalne okolicy zabiegowej
 • infekcje w okolicy podania preparatu
 • ciąża

Procedura

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Polega na wstrzyknięciu preparatu w wargi sromowe lub ścianki pochwy lub punkt G, przy pomocy bardzo cienkich igieł, dzięki czemu procedura jest dla pacjentki bardziej komfortowa. Pierwsze efekty widoczne są już tydzień po zabiegu.

Efekty

Zabieg powiększa objętość warg sromowych większych oraz zwiększa stopień napięcia i nawilżenia skóry. Pobudza odnowę komórkową i produkcję kolagenu.

Cennik

Kwas hialuronowy (wypełnianie zewnętrznych warg sromowych / obkurczenie pochwy / powiększanie punktu G) – od 1500 zł

 • Obkurczenie pochwy: ściana tylna / ściana przednia / wejście do pochwy
 • Wargi sromowe większe wypełnienie
 • Powiększenie punktu G

Opinie pacjentów

Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.