Wolumetria – Sculptra

Czas zabiegu:
30-60 minut
Liczba powtórzeń
2-4
Cena
od 1500 do 1500 PLN

Opis zabiegu

SCULPTRA® to rewolucyjny zabieg, który możemy porównać do liftingu bezoperacyjnego twarzy. W leczeniu zastosowany został po raz pierwszy ponad 30 lat temu. Mówi się o nim, że pozwala zatrzymać czas. Sculptra® to nic innego jak kwas polimlekowy, który stos
ujemy w profilaktyce starzenia oraz w zabiegach odmładzających.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg

SCULPTRA® posiada 2 grupy zastosowań:
– likwiduje zmarszczki skóry o różnej lokalizacji
– odbudowuje objętość utraconych tkanek podskórnych

Dodatkowo bardzo korzystnie wpływa na poprawę efektów estetycznych przy:
– wiotkiej skórze twarzy oraz innych partii ciała
– głębokich fałdach nosowo-wargowych
– ubytkach kości jarzmowych
– ubytkach okolicy skroniowej
– zmarszczkach typu „marionetki”

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

– ciąża i laktacja
– alergia na stosowane substancje
– miejscowe stany zapalne wirusowe i bakteryjne
– stosowanie leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych
– choroby metaboliczne
– nowotwory

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na głębokim podaniu kwasu polimlekowego, gdy jest potrzebna odbudowa tkanek podskórnych. Jeżeli chcemy ujędrnić skórę, podajemy kwas śródskórnie.

Po diagnozie i konsultacji medycznej ustalamy wraz z pacjentem pożądaną ilość zabiegów. Średnio powtarzamy zabieg 2 – 4 krotnie w odstępie 4 – 6 tygodniowym. Minimalny odstęp między kolejnymi zabiegami wynosi 15 dni.

Jakie są efekty zabiegu?

Sculptra® działa dwuetapowo. W pierwszym etapie działania wypełnienie ubytków związane jest z objętością wstrzykniętego preparatu. Po paru dniach zawarta w żelu woda wchłania się i następuje cofnięcie efektu korekcji. Następnie cząsteczki kwasu polimlekowego powodują proces syntezy kolagenu i w naturalny sposób odbudowują utracone tkanki. Sculptra® działa powoli, ale za to bardzo skutecznie i długotrwale. Efekty narastają w czasie i wystarczają na 3 – 4 lata!

sculptra

Cennik

  • 1 amp – 1500 PLN

Opinie pacjentów

Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.