Zabiegi na ciało

Czas zabiegu:
60 - 90 minut
Liczba powtórzeń
Cena
od 180 do 320 PLN

Opis zabiegu

 

Repagen Body & Bandagae alternative medical – zabieg odmładzający z bandażowaniem ciała – Odmładzający zabieg owijania ciała opóźnia proces starzenia się, napina oraz energetyzuje skórę ciała. Dodatkowym efektem zabiegu jest wspomaganie redukcji cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej. Działanie preparatów wspomagane jest ekstraktami z tygrysiej trawy, morszczynu pęcherzykowatego, kofeiny i escyny, którymi nasączone są bandaże wzbogacające zabieg i intensyfikujące jego efekty.

Marine Salt Peeling – Thalmarin – Peeling na ciało – Odświeżająca morska eksfoliacja połączona z aplikacją kremu odprężająco- wyrównującego o aromatycznym zapachu kompozycji olejków: cynamonowego, lawendowego, miętowego oraz neroli.  Pozostawia skórę gładką, rozjaśnioną i aksamitną w dotyku. Powoduje, że kosmetyki lepiej się wchłaniają.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Repagen Body & Bandagae alternative medical – zabieg odmładzający z bandażowaniem ciała – nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, utrata jędrności i napięcia skóry, stan po okresie ciąży

Marine Salt Peeling – Thalmarin – Peeling na ciało – skóra sucha, skóra o szarym kolorycie, skóra wymagająca nawilżenia

Jak wygląda zabieg?

Repagen Body & Bandagae alternative medical – zabieg odmładzający z bandażowaniem ciała – Rozgrzewający masaż całego ciała, a następnie chłodzenie poprzez bandażowanie ciała bandażem nasączonym składnikami aktywnymi.

Marine Salt Peeling – Thalmarin – Peeling na ciało – masaż relaksacyjny całego ciała z pilingiem solno-algowym.

Jakie są efekty zabiegu?

Repagen Body & Bandagae alternative medical – zabieg odmładzający z bandażowaniem ciała – przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, stymulacja aktywności tkanki łącznej, pobudzenie mikrokrążenia, pobudzenie komórkowej przemiany materii, detoksykacja, drenaż

Marine Salt Peeling – Thalmarin – Peeling na ciało – wygładzenie skóry, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu

Cennik

  • Repagen Body & Bandagae alternative medical – zabieg odmładzający z bandażowaniem ciała – 90 min – 320 PLN
  • Marine Salt Peeling – Thalmarin – Peeling na ciało – 60 min. – 180 PLN

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.