Biostymulatory tkankowe

Czas zabiegu:
1 h
Liczba powtórzeń
3 - 4
Cena
od 1400 PLN

Opis zabiegu

Biostymulatory tkankowe wykorzystujemy do wypełnienia ubytków podskórnych i zmarszczek. Ich oryginalność polega na składzie. Do ich głównych składników mogą należeć kwas polimlekowy, który stosujemy w profilaktyce starzenia czy hydroksyapatyt wapnia identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. Zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę, jednak bez nadmiernego dodawania objętości. Różni się od kwasu hialuronowego mniejszym obrzękiem po zabiegu oraz trwałością. Efekt utrzymuje się nawet do 2-óch lat.

Wskazania do zabiegu

 • wiotka skóra twarzy oraz innych partii ciała
 • głębokie fałdy nosowo-wargowe
 • ubytki kości jarzmowych
 • ubytki okolicy skroniowej
 • zmarszczki typu „marionetki”

Jakie są efekty zabiegu?

 • redukcja zmarszczek i fałdów
 • odbudowanie objętości utraconych tkanek podskórnych
 • ogólna poprawa jakości skóry
 • stymulacja naturalnego kolagenu dla długotrwałych i naturalnych efektów zabiegowych

Jak wygląda zabieg?

W pierwszej kolejności znieczulamy miejscowo obszar zabiegowy. Sama procedura polega na głębokim podaniu preparatu na bazie kwasu polimlekowego, gdy jest potrzebna odbudowa tkanek podskórnych. Jeżeli chcemy ujędrnić skórę, podajemy preparat śródskórnie. Zabieg zajmuje około 30-60 minut w zależności od obszaru działania.

W przypadku hydroksyapatytu wapnia dzięki specjalnemu nośnikowi żelowemu możliwy jest natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. Gdy cząsteczki CaHA znajdą się już w miejscu przeznaczenia w tkankach tworzą „rusztowanie” wspierające i stymulujące do produkcji nowych tkanek.  Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia. Dzięki temu skóra naturalnie się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna.

Po diagnozie i konsultacji medycznej ustalamy wraz z pacjentem pożądaną ilość zabiegów. Średnio powtarzamy zabieg 2 – 4 krotnie w odstępie 4 – 6 tygodniowym. Minimalny odstęp między kolejnymi zabiegami wynosi 15 dni.

Jaki są zalecenia pozabiegowe?

Zaleca się, aby unikać gorących kąpieli i intensywnych ćwiczeń przez 24h godziny oraz ekspozycji na słońce i promienie UV przez 1 tydzień po zabiegu. Podobnie jak w przypadku innych zastrzyków może wystąpić lokalne zaczerwienienie, obrzęk bądź siniaki. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się ze swoim lekarzem medycyny estetycznej.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • nadwrażliwość na hydroksyapatyt wapnia
 • aktywne infekcje skórne (trądzik, opryszczka itp.)
 • choroby układu immunologicznego
 • nowotwory
 • ciąża
 • karmienie piersią

 

SPRAWDŹ CENNIK

Opinie pacjentów

Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su . Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.