Henna

Czas zabiegu:
30-45 minut
Liczba powtórzeń
1
Cena
od 50 PLN

Opis zabiegu

Zabieg czasowego farbowania brwi i rzęs. Farby, których używamy w klinikach Dr Beata Dethloff wyprodukowane są w 100% z naturalnych, roślinnych składników. Kolor henny dobierany jest indywidualnie podczas wizyty poprzedzonej krótką konsultacją.

Wskazania do zabiegu

  • jasna oprawa oczu
  • uczulenie na tusz do rzęs
  • chęć podkreślenia naturalnego koloru brwi i rzęs

Jakie są efekty zabiegu?

  • ciemniejsza oprawa oczu

Jak wygląda zabieg?

Na oczyszczoną okolicę oczu nakładamy farbę i w zależności od intensywności koloru, który chcemy uzyskać, pozostawiamy preparat na określoną ilość czasu – do 5 min. Po upływie czasu zmywamy farbę i pielęgnujemy okolicę oka. Po farbowaniu brwi i rzęs efekt utrzymuje się od 3-4 tyg. na rzęsach i około 2 tyg. na brwiach.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • stany alergiczne i stany zapalenia skóry
  • choroby i uszkodzenia oczu (zapalenie spojówek, jęczmień)
  • soczewki kontaktowe
  • uczulenie na hennę

 

SPRAWDŹ CENNIK

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su italiafarmaci24. Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.