Konsultacja ginekologiczna

Czas zabiegu:
30 minut
Liczba powtórzeń
Cena
od 250 PLN

Opis konsultacji

Zabiegi ginekologii estetycznej poleca się przede wszystkim kobietom, które są niezadowolone z wyglądu swoich miejsc intymnych, borykają się takimi problemami jak np. nietrzymanie moczu lub odczuwają dyskomfort podczas współżycia seksualnego, chcą odmłodzić swoje strefy intymne bądź poprawić ich wygląd.

Konsultacja ginekologiczna pozwoli zdiagnozować problem i dobrać odpowiednie zabiegi aby poprawić komfort życia pacjentki.

cennik

  • konsultacja ginekologiczna / endokrynologiczna – 250 PLN

Opinie pacjentów

Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.