Modelowanie ust

Czas zabiegu:
45 min.
Liczba powtórzeń
1
Cena
od 1500 PLN

Opis zabiegu

Z biegiem czasu usta tracą swój naturalny kwas hialuronowy, który zatrzymuję wodę, a tym samym nawilżenie w czerwieni wargowej. Wypełnienie ust kwasem hialuronowym zalecane jest osobom, które nie są zadowolone ze struktury, kształtu lub rozmiaru swoich ust. Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej po wykonaniu zabiegu trwającego około 30 minut, można osiągnąć docelową wielkość i kształt ust. Po zabiegu usta są nawilżone, odzyskują koloryt i jędrność.

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą metodą powiększania ust. Wstrzyknięcie bardzo cienką igłą kwasu na granicy skóry i czerwieni warg umożliwia skorygowanie kształtu ust, z kolei wprowadzając preparat w czerwień wargową uzyskuje się efekt powiększonych ust. W naszych klinikach wykonujemy także zabiegi u osób z wadami wrodzonymi lub powypadkowymi, celem przywrócenia ich naturalnego wyglądu. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym zalecamy pacjentom, którzy nie są zadowoleni z kształtu i objętości swoich ust. Modelowanie ust w klinice medycyny estetycznej dr Beaty Dethloff wykonywane jest u pacjentów w każdym wieku (+18), nie tylko tych, u których widać objawy starzenia. Często młode kobiety wyrażają chęć posiadania większych, pełniejszych i wymodelowanych ust. Ze względu na wrażliwość tych miejsc, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym specjalistycznym kremem.

Wskazania do zabiegu

 • utrata objętości ust
 • cienkie wargi
 • asymetria
 • zmarszczki w okolicy ust
 • wady zgryzu i symetrii twarzy

Jakie są efekty zabiegu?

 • wyrównanie asymetrii
 • podkreślenie czerwieni wargowej
 • powiększenie i nawilżenie ust
 • pełniejsze usta
 • spłycenie zmarszczek w okolicy ust

Zalecenia po zabiegu

Okolicę poddaną zabiegowi należy zachować w czystość i sterylności przez 24 h. Wyklucza się stosowanie preparatów zawierających wysokie stężenia składników aktywnych lub kwasów owocowych. Przez 2-3 dni unikamy środowisk z dużym ryzykiem zakażeń (np. basen, siłownia, sauna), oraz dużego wysiłku fizycznego. Następnego dnia po podaniu kwasu hialuronowego może wystąpić obrzęk. Na miejsca po zabiegu należy nanosić żel z arniki. Po kilku dniach lub jeśli pacjent czuje taką potrzebę to wcześniej, udajemy się na wizytę kontrolną, podczas której lekarz wykonuje masaż.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • rozpoznana nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża lub karmienie piersią
 • opryszczka lub inne aktywne zakażenia
 • choroba nowotworowa
 • tendencje do powstawania bliznowców

 

SPRAWDŹ CENNIK

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su italiafarmaci24. Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.