Mezoterapia igłowa

Czas zabiegu:
60
Liczba powtórzeń
Cena
od 500 PLN

Leczenie łysienia

Mezoterapia igłowa skóry głowy wykorzystywana jest w diagnostyce i leczeniu łysienia. To propozycja także dla osób z pogarszającą się kondycją włosów, które chcą poprawić ich wygląd i gęstość oraz odmłodzić fryzurę. Polega na śródskórnym podawaniu niewielkich dawek substancji leczniczych w miejscach łysienia. Zabieg mezoterapii wykonuje lekarz medycyny estetycznej za pomocą odpowiednio dobranego preparatu. W naszej klinice w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie wykonywana jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym z krwi pacjenta lub gotowymi roztworami zawierającymi substancje rewitalizujące i regenerujące. Szybka interwencja i dostarczenie skórze odpowiedniego preparatu pobudza wzrost nowych włosów i zapobiega ich wypadaniu, przywracając dawną kondycję skóry głowy. Efektem zabiegu jest także regeneracja skóry głowy. W naszych klinikach medycyny estetycznej wykonywana jest także mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym to skuteczny sposób odmłodzenia i regeneracji skóry twarzy i ciała oraz zwalczanie oznak starzenia się skóry.
Mezoterapia Warszawa, ul. Nowogrodzka 21, Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3. Umów wizytę.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg

  • nadmierne wypadanie włosów
  • łysienie

Przeciwwskazania

  • ciąża, karmienie piersią
  • opryszczka lub inny stan zapalny skóry
  • uczulenie na którykolwiek składnik
  • leki przeciwkrzepliwe (większe ryzyko zasinień)
  • niewyrównana cukrzyca

Opis zabiegu

Zabieg mezoterapii igłowej polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy, twarzy lub ciała specjalnymi preparatami pielęgnacyjnymi lub medycznymi. W zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta lekarz określa jak często powtarzać zabieg i dobiera indywidualny koktajl, w którym mogą być: m. in. kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym, kwas polimlekowy, o działaniu silnie regenerującym i zagęszczającym zwiotczałą skórę, witaminy, oligoelementy, aminokwasy, osocze bogatopłytkowe, itd. Koktajl ten w sposób widoczny i szybki regeneruje skórę, poprawiając jej elastyczność i jędrność.
W naszej klinice w Konstancinie-Jeziornie i w Warszawie mezoterapia wykonywana jest podczas 4-5 zabiegów w odstępach 7-14 dni. Aby utrzymać efekt młodej, zdrowej skóry, kontynuujemy terapię wykonując 1 zabiegi co 4 – 6 miesięcy.
Po każdym zabiegu lekarz wykonuje masaż, aby równomiernie rozprowadzić podany preparat. Mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaczki, które ustępują do tygodnia.

Jakie są efekty zabiegu?

  • zmniejszenie wypadania włosów

Dzięki mezoterapii twarzy, głowy lub ciała dochodzi do poprawy metabolizmu komórek, stymulacji fibroblastów, do produkcji kolagenu i elastyny, poprawy mikrokrążenia, prawidłowego odżywienia skóry oraz zwiększenia nawilżenia skóry. Mezoterapia igłowa zmniejsza utratę włosów i stymuluje wzrost nowych mocnych, dodatkowo regeneruje i nawilża skórę głowy. Połączenie tej metody z działaniem lasera potęguje efekt działania. Efekty leczenia łysienia są widoczne już po kilku seriach zabiegów.

Cennik

  • Mezoterapia skóry głowy – 500 PLN

Wszystkie osoby z problemem wypadania włosów, powolnym wzrostem lub słabą kondycją włosów zapraszamy na zabieg mezoterapii igłowej w Warszawie i Konstancinie – Jeziornie.

Opinie pacjentów

Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.