Mezoterapia ciało

Czas zabiegu:
45 min
Liczba powtórzeń
1 - 6
Cena
od 800 PLN

Opis zabiegu

Mezoterapia ciała ujędrnia i napina skórę. Świetnie się sprawdza w leczeniu każdego rodzaju cellulitu, zarówno wodnego, tłuszczowego i nawet trudnego do wyleczenia włóknistego. Modeluje sylwetkę, ujędrnia wiotką skórę i wyszczupla ciało, w tych partiach, w których trudno go zrzucić np. kolana, boczki, czy brzuch piwny. Specjalnie zbilansowane koktajle do mezoterapii igłowej leczą nawet najbardziej zaawansowany cellulit. W ich skład wchodzą m.in. kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy. Są to trzy kluczowe składniki redukujące podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę. Niezwykle istotny jest fakt,  że mezoterapia w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy cellulit oraz wysmukla ciało. Kofeina zawarta w koktajlu podawana podskórnie pobudza krążenie i spalanie tłuszczu zamieniając go w źródło energii.

Koktajle to także połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5, oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Dzięki doskonale dobranym składnikom zabieg obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt liftingu, a skóra staje się gładsza, napięta i wzmocniona. Mezoterapia doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie występują zwiotczenia skóry.

Wskazania do zabiegu

 • wiotka skóra
 • rozstępy
 • cellulit (wodny, włóknisty, tłuszczowy)
 • miejscowe złogi tłuszczu np. boczki, tzw. pelikany, kolana, brzuch, pośladki

Jakie są efekty zabiegu?

 • poprawa jędrności skóry
 • redukcja rozstępów
 • redukcja cellulitu
 • redukcja tkanki tłuszczowej

Jak wygląda zabieg?

W zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta lekarz dobiera indywidualny koktajl i podaje podskórnie pacjentowi na wybrany obszar. Po każdym zabiegu lekarz wykonuje masaż, aby równomiernie rozprowadzić podany preparat. Po wykonanej procedurze mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaczki, które ustępują do tygodnia.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • ciąża, karmienie piersią
 • stan zapalny skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 • uczulenie na którykolwiek składnik
 • leki przeciwkrzepliwe (większe ryzyko zasinień)
 • niewyrównana cukrzyca

 

SPRAWDŹ CENNIK

Opinie pacjentów

Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su . Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.