Peelingi medyczne

Czas zabiegu:
30
Liczba powtórzeń
3 - 4
Cena
od 400 PLN

Opis

Zabieg pozwala na usunięcie włosów telogenowych, czyli w stadium wypadania i oczyszczenie skóry głowy. Skóra staje się elastyczna, poprawia się jej ukrwienie.

 

Wskazania

  • Łysienie androgenowe
  • łojotokowe zapalenie skóry
  • łupież

 

Przeciwwskazania

  • Grzybica
  • Stany zapalne

 

 

Procedura

Peeling chemiczny nakłada się na przedziałki specjalnym pędzlem. Podczas zabiegu można odczuwać delikatne pieczenie.

 

Efekty

Zdrowa, dotleniona i oczyszczona skóra głowy. Zabieg hamuje wypadanie włosów tolagenowych.

Cennik

  • peeling medyczny skóry głowy – od 300 PLN

Opinie pacjentów

Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.