Peelingi medyczne

Czas zabiegu:
0,5 h
Liczba powtórzeń
3 - 4
Cena
od 400 PLN

Opis zabiegu

Zabieg pozwala na usunięcie włosów telogenowych, czyli w stadium wypadania i oczyszczenie skóry głowy. Skóra staje się elastyczna, poprawia się jej ukrwienie.

Wskazania do zabiegu

  • łysienie androgenowe
  • łojotokowe zapalenie skóry
  • łupież

Jakie są efekty zabiegu?

  • zdrowa, dotleniona skóra głowy
  • zabieg hamuje wypadanie włosów tolagenowych

Jak wygląda zabieg?

Peeling chemiczny nakłada się na przedziałki specjalnym pędzlem. Podczas zabiegu można odczuwać delikatne pieczenie.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • grzybica
  • stany zapalne

 

SPRAWDŹ CENNIK

Opinie pacjentów

Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su italiafarmaci24. Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.