Laseroterapia Hair Max

Czas zabiegu:
20 minut
Liczba powtórzeń
2 razy w tyg / 6-12 m-cy
Cena
od 50 PLN

Opis zabiegu

Zabieg laserowy leczy utratę włosów, stymuluje wzrost oraz odwraca proces przerzedzania włosów. Pobudza uśpione cebulki, zwiększa gęstość I rewitalizuje włosy zniszczone.

Laser czerwony, zimny przyspiesza wzrost włosów i pogrubia ich strukturę.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg

  • Łysienie androgenowe
  • cienkie włosy
  • łupież

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

brak

Jak wygląda zabieg?

Rozczesywanie włosów za pomocą grzebienia laserowego w sposób bardzo powolny od przodu ku tyłowi. Grzebień laserowy podczas użytkowania wytwarza słabe światło laserowe, które skutecznie stymuluje i energetyzuje skórę głowy, wpływając na ożywienie naturalnego wzrostu włosa w każdej fazie jego rozwoju.

Jakie są efekty zabiegu?

Włosy szybciej rosną i są grubsze o 50%. Używając grzebienia laserowego zatrzymujemy wypadanie włosów. Włosy stają się zdrowe, błyszczące, znacznie silniejsze i naturalnie odżywione.

Cennik

  • 50 zł

Opinie pacjentów

Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.