Laseroterapia CO2

Czas zabiegu:
0,5 - 1 h
Liczba powtórzeń
1 - 3
Cena
od 1200 PLN

Opis zabiegu

Laseroterapia to innowacyjna metoda stworzona z myślą o komforcie intymnych okolic kobiety. Współczesna ginekologia estetyczna pozwala poprawić nie tylko estetykę zewnętrznych narządów płciowych kobiety, ale także wpływa na komfort życia pacjentek z problemem nietrzymania moczu, zaburzeniami statyki narządu rodnego, czy dyskomfortem przy współżyciu. Rewitalizacja okolic intymnych za pomocą lasera to nieinwazyjne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, które poprawiają funkcje seksualne i zapewnią lepszą jakość życia codziennego każdej kobiety. Laser rozwiązuje następujące problemy intymne:

LASEROTERAPIA POCHWY / LECZENIE WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU – wskutek naturalnego porodu i po przekroczeniu 35 roku życia lub w okresie menopauzy, nawet 50 proc. kobiet skarży się na wysiłkowe nietrzymanie moczu lub luz i suchość w pochwie. Laser powoduje ujędrnienie, lepsze nawilżenie i obkurczenie ścianek pochwy. Już po pierwszym zabiegu następuje znaczna poprawa, a doznania seksualne potęgują się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn!

REWITALIZACJA I UJĘDRNIENIE ZEWNĘTRZNYCH MIEJSC INTYMNYCH – skóra okolic intymnych tak samo, jak na twarzy lub ciele, wraz z wiekiem ulega procesom starzenia. Poprawę jędrności uzyskujemy przy użyciu lasera frakcyjnego CO2. Zabieg ujędrnia skórę miejsc intymnych, poprawia napięcie warg sromowych.

PLASTYKA WARG SROMOWYCH – zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe mogą być problemem estetycznym wśród kobiet i przyczyną dolegliwości w codziennym funkcjonowaniu, w tym aktywności sportowej i seksualnej. Labioplastyka to laserowe zmniejszanie lub korekcja warg sromowych mniejszych.

WYBIELANIE WARG SROMOWYCH I ODBYTU – ciemna, przebarwiona skóra wokół miejsc intymnych często traktowana jest jako wstydliwa przypadłość, prowadząca nawet do poważnych blokad w życiu seksualnym i obniżająca libido. Laser posiada funkcję wybielania zewnętrznych miejsc intymnych, w tym również okolic odbytu.

Wskazania do zabiegu

 • pomenopauzalna oraz poporodowa wiotkość ścianek pochwy
 • swędzenie, suchość, ból podczas stosunku
 • wysiłkowe nietrzymanie moczu
 • plastyka warg sromowych mniejszych (asymetria)
 • odmładzanie zewnętrznych narządów
 • niwelowanie blizn poporodowych
 • wybielanie warg sromowych i odbytu
 • poprawa wyglądu rozstępów

Zalecenia po zabiegu?

 • wstrzemięźliwość seksualna przez 7 dni po zabiegu
 • ograniczenie intensywnego wysiłku, w tym treningów z dużym obciążeniem
 • niezażywanie gorących kąpieli i sauny (prysznic tak)
 • zakaz korzystania z basenów

Jak wygląda zabieg?

Zabieg przeprowadzany jest po uprzedniej konsultacji ginekologicznej z aktualną cytologią. Efekty zauważalne są nawet po jednym zabiegu. Ich ilość zależy od wieku i od zaawansowania problemu. W przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu, wymagane są zabiegi powtórne, od 2 do 4 co około 4 tygodnie. Zabieg ginekologiczny wykonywany jest za pomocą specjalnej końcówki laserowej wprowadzanej do pochwy. Jego nieablacyjne fototermiczne działanie zapewnia poprawę napięcia i obkurczenie narządu oraz stymuluje tkanki do odbudowy kolagenu. Obrzęk i zaczerwienienie ustępują do dwóch dni po zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • stany zapalne miejsc intymnych
 • miesiączka
 • ciąża
 • choroba nowotworowa

 

SPRAWDŹ CENNIK

Opinie pacjentów

Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su italiafarmaci24. Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.