Kriolipoliza

Czas zabiegu:
1 - 1,5 h
Liczba powtórzeń
1 - 3
Cena
od 700 PLN

Opis zabiegu

Kriolipoliza to miejscowe, kontrolowane zamrażanie zlokalizowanego tłuszczu, czyli wymrażanie tkanki tłuszczowej. Po zabiegu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i ulegają rozpadowi. Następnie organizm naturalnie pozbywa się ich z organizmu. Za pomocą tej metody jesteśmy w stanie usunąć miejscową tkankę tłuszczową. Wymrażanie pozwala na znaczną poprawę kondycji skóry, spektakularną eliminację miejscowej otyłości, a pośrednio modelowanie sylwetki. Kriolipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, po którym bezpośrednio można wrócić do swoich codziennych czynności. Pozwala na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. To alternatywa dla liposukcji.

Wskazania do zabiegu

 • miejscowa otyłość (brzuch, uda, boczki, bryczesy, pośladki, pelikany, itd.)

Jakie są efekty zabiegu?

 • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
 • poprawa figury
 • zmniejszenie obwodu ciała
 • wzmocnienie i ujędrnienie skóry
 • redukcja cellulitu

Jak wygląda zabieg?

Głowicę chłodzącą, która zasysa i chłodzi przykładamy do miejsca zabiegowego i pozostawiamy na 60 min. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -7 do -10 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalny rozpad komórek tłuszczowych i usunięcie ich z organizmu w ciągu następnych 4 tygodni.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • choroby wątroby
 • choroby autoimmunologiczne
 • rozrusznik serca
 • metalowe implanty w miejscu zabiegowym
 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • zaburzenia onkologiczne w trakcie leczenia oraz 5 lat po jego zakończeniu

Cennik

1 przyłożenie na jedną głowice: 800
1 przyłożenie na dwie głowice: 1000
2 przyłożenia na dwie głowice: 1600
3 przyłożenia na dwie głowice: 2250

Ceny podane w PLN

 

Opinie pacjentów

Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su italiafarmaci24. Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.