Makijaż permanentny

Czas zabiegu:
30-180 minut
Liczba powtórzeń
1 zabieg + ewentualnie korekta
Cena
od 300 do 6300 PLN

Opis zabiegu

Trwały makijaż permanentny jest zabiegiem wprowadzania śródskórnie barwnika celem korekty kształtu i koloru ust, brwi oraz kresek górnych i dolnych w linii rzęs, a także rekonstrukcji włosów skóry głowy. Trwałość makijażu zależy do typu cery jej kolorytu oraz tego jaki pigment i techniki zostaną zastosowane podczas zabiegu. Trwałość makijażu permanentnego ze względu na powyższe czynniki może się zatem wahać do 3 do 5 lat.

Dlatego zabieg należy co jakiś czas powtarzać. Jedni klienci będą musieli zrobić to już po roku, a inni dopiero po dwóch, a nawet trzech latach. Wynika to z tego, że pigment stopniowo wchłania się w skórę, co jest związane z naturalnymi zmianami fizjologicznymi skóry. Wraz z biegiem czasu struktura skóry ulega zmianie podobnie jak rysy twarzy.

Wskazania:

 • ubytki lub rzadkie brwi
 • asymetria lub jasne brwi
 • asymetria lub jasne usta
 • zmiana kształtu brwi lub ust
 • chęć podkreślenia oka lub ust przez wzmocnienie koloru
 • łysienie

Przeciwwskazania:

 • Ciążą i karmienie piersi
 • Cukrzyca
 • Problemy z krzepliwością krwi
 • Nowotwór (potrzebna zgoda lekarza)
 • Trądzik ropowiczy
 • Bielactwo (potrzebna zgoda lekarza)
 • Świeża opalenizna
 • Kuracje sterydowe
 • Hemofilia
 • Czynna opryszczka
 • Anomalie skórne w strefie pigmentowanej (znamiona i plamy)
 • Świeże blizny
 • Choroby zakaźne (żółtaczka, AIDS)

Jak wygląda zabieg?

Do wykonania makijażu używamy najnowszej generacji sprzętu. Pracujemy na jednej z najlepszy na rynku maszynie Mini Royal. Do pigmentacji skóry używamy najlepszych i najdroższych obecnie pigmentów włoskiej firmy Biotec Italia. Zabieg poprzedzony jest miejscowym znieczuleniem.

Efekty zabiegu:

Symetryczny, ładnie podkreślony kształt i kolor ust, brwi i rzęs lub kresek dolnych i górnych. Makijaż permanentny podkreśla walory i tuszuje mankamenty urody. Możemy pozyskać brwi, których nie było lub imitować włosy na skórze głowy.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi – metoda cienia OMBRE.

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł. W metodzie cienia ombre (czasami nazywany efekt henny, pudrowe brwi, kaszmirowe brwi) pigmentacja jest wykonana na całej powierzchni łuku brwiowego o różnym nasyceniu kolorystycznym. Metoda ta jest przeznaczona dla Pań, które chcą mieć ładnie pokreślony łuk brwiowy bez mocno zarysowanej linii. Skierowana do osób, które na co dzień malują brwi cieniami i chcą uzyskać podobny trwały efekt.

Makijaż permanentny brwi – metoda cienia.

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł. W metodzie cienia (czasami nazywana: efekt henny) pigmentacja jest wykonana na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc  wyraźnie zarysowaną brew. Metoda ta jest przeznaczona dla Pań, które oczekują mocno zarysowanej linii łuku brwi, ale uzupełnionej równomiernie rozkładającym się cieniem. Skierowana do osób, które mają bardzo duże ubytki w brwiach, bądź chcą całkowicie zmienić swój kształt brwi.

 

Makijaż permanentny brwi metoda włoskowa + cień.

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł. Zabieg polega na wyrysowaniu pojedynczych włosków, a powierzchnia między nimi jest pokrywana lekkim cieniem. Przeznaczone dla Pań, które oczekują regularnej linii łuku brwiowego, ale zarazem wyglądającej bardzo naturalnie. Efekt po wygojeniu do złudzenia przypomina naturalną brew. Skierowana do osób, które chcą mieć ładnie zaznaczony łuk brwiowy lub mają bardzo duże ubytki w brwiach.

Makijaż permanentny brwi metoda włoskowa.

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł. Zabieg polega na wyrysowaniu pojedynczych włosków i jest to alternatywna metoda do microblading . Metoda włoskowa wykonana maszyną utrzymuje się nieco dłużej i efekt po wygojeniu jest nieco bardziej mocniejszy od metody microblading. Efekt po wygojeniu do złudzenia przypomina naturalną brew. Przeznaczone dla Pań, które oczekują ładnie, ale zarazem bardzo naturalnie zarysowanej linii łuku brwi. Skierowana do osób, które mają bardzo duże ubytki w brwiach i na co dzień się nie malują bądź wykonują delikatny makijaż.

Microblading – to rodzaj makijażu pół-permanentnego, wykonywanego za pomocą małego narzędzia posiadającego od 6 do 14 mikroigieł, którym zawdzięcza ono swoją nazwę – microblade (mikroostrze). Zabieg polega na precyzyjnym wyrysowaniu pojedynczych włosków, które ukształtują cały łuk brwiowy. Efekt po wygojeniu jest bardzo delikatny i naturalny, wyrysowane włoski do złudzenia przypominają naturalną brew.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego brwi?

Zabieg (trwa od 1,5h do 2,5h), na początku projektujemy kształt Twoich brwi w oparciu o budowę łuku brwiowego, rozstaw oczu, kształt twarzy oraz wiele innych czynników. Następnie wybieramy pigment. Po ustaleniu kształtu oraz pigmentu, zostaniesz miejscowo znieczulona. Nowe brwi są początkowo ciemniejsze, ale bez obaw – po 2-3 tygodniach nabiorą właściwego koloru.
Od 4-6 tygodni po pierwszej wizycie można wykonać korektę. Nie zawsze jest to konieczne, niemniej może okazać się pomocne, ponieważ po pierwszej pigmentacji pozostaje ok. 40 do 60 % barwnika.

Makijaż permanentny brwi: Jak długo się utrzymuje?

Efekt utrzymuje się od 18 do 36 miesięcy.

Czy zabieg jest bolesny?

Przed rozpoczęciem zabiegu, miejsce pokrywane jest znieczuleniem w celu zmniejszenia bólu, następnie stosowany jest płynny anestetyk. Mimo to możesz odczuwać lekki dyskomfort podczas wykonywania zabiegu.

Jak się przygotować do zabiegu?

Minimum 24 godziny przed zabiegiem:

 • nie wolno spożywać alkoholu, narkotyków ani środków pobudzających
 • nie pić mocnej kawy, herbaty ani napojów z kofeiną
 • nie zażywać aspiryny lub innych leków rozrzedzających krew (Jeśli są to leki przepisane przez lekarza do stałego stosowania, proszę poinformować o tym linergistę, w momencie zapisywania się na zabieg)

Minimum 3 tygodnie przed zabiegiem:

 • używanie odżywki do rzęs (odstawienie min 3 tygodnie przed pigmentacja), sztuczne rzęsy (konieczność zdjęcia 1 tydzień przed pigmentacją)
 • nie wykonywać zabiegów typu: peeling, kwasy, bądź innych zabiegów złuszczających naskórek
 • w przypadku przyjmowania antybiotyku, zabieg może być wykonany minimum 3 tygodnie od przyjęcia ostatniej dawki leku
 • nie opalać się intensywnie, szczególnie w solarium

Makijaż permanentny oczy

Kreska dekoracyjna – Eyeliner

Makijaż permanentny oczu można wykonać z zastosowaniem różnorakich stylów i barw, od delikatnego naturalnego podkreślenia linii rzęs po wyrazistą kreskę – wybór należy do Ciebie! Niektórzy ludzie uważają, iż najlepszym rozwiązaniem jest wyeksponowanie zarówno górnej jak i dolnej linii rzęs, inni zaś są zdania, że najodpowiedniejsze jest podkreślenie wyłącznie górnej albo dolnej linii rzęs. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, będziesz budzić się, brać prysznic, ćwiczyć, pracować, pływać i kłaść się spać, zawsze wyglądając perfekcyjnie. Makijaż permanentny oczu spowoduje podkreślenie oczu bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu! Nigdy więcej ścierającego się lub rozmazanego eyelinera w ciągu dnia oraz koniec ze zmartwieniami podczas uczestniczenia w zajęciach sportowych. Zabieg jest przeznaczony Paniom,  które chcą mieć na co dzień perfekcyjną kreskę  w postaci idealnie wyrysowanej linii podkreślającej i „optycznie otwierającej” oko.

Kreska w linii rzęs

Makijaż permanentny oczu można wykonać z zastosowaniem różnorakich stylów i barw, od delikatnego naturalnego podkreślenia linii rzęs po wyrazistą kreskę – wybór należy do Ciebie! Niektórzy ludzie uważają, że najlepszym rozwiązaniem jest wyeksponowanie zarówno górnej jak i dolnej linii rzęs, inni zaś są zdania, że najodpowiedniejsze jest podkreślenie wyłącznie górnej albo dolnej linii rzęs. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, będziesz budzić się, brać prysznic, ćwiczyć, pracować, pływać i kłaść się spać, zawsze wyglądając perfekcyjnie. Makijaż permanentny oczu (w linii rzęs) spowoduje zagęszczenie rzęs bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu! Twoje rzęsy będą wydawać się grubsze, a oko bardziej podkreślone. Skierowana do osób, które na co dzień się nie malują bądź wykonują delikatny makijaż. Trwa od 0,5h do 1 h.

Smoky eyes

Makijaż permanentny oczu można wykonać z zastosowaniem różnorakich stylów i barw, od delikatnego naturalnego podkreślenia linii rzęs po wyrazistą kreskę – wybór należy do Ciebie! Niektórzy ludzie uważają, że najlepszym rozwiązaniem jest wyeksponowanie zarówno górnej jak i dolnej linii rzęs, inni zaś są zdania, iż najodpowiedniejsze jest podkreślenie wyłącznie górnej albo dolnej linii rzęs. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, będziesz budzić się, brać prysznic, ćwiczyć, pracować, pływać i kłaść się spać, zawsze wyglądając perfekcyjnie. Makijaż permanentny oczu – smoky eyes to nigdy więcej ścierającego się lub rozmazanego eyelinera w ciągu dnia albo kruszącego się cienia do powiek oraz koniec ze zmartwieniami podczas uczestniczenia w zajęciach sportowych. Możesz także zdecydować się na delikatny cień nad kreską lub na mocne podkreślenie oka. Linergista doradzi, czy wzór jest odpowiedni pod kątem wieku i stylu do wykonania zabiegu kosmetyki permanentnej oczu. Trwa od 1,5h do 2,5h.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg  (trwa od 30min do 2,5h), na początku projektujemy kształt Twoich kresek, w oparciu o budowę powieki, rozstaw oczu, kształt twarzy oraz wiele innych czynników. Następnie wybieramy pigment. Po ustaleniu kształtu oraz pigmentu, zostaniesz miejscowo znieczulona. Po zabiegu będziesz mogła cieszyć się idealnymi kreskami bez potrzeby izolowania się od świata. Co prawda, kreski  początkowo są ciemniejsze, ale bez obaw – po 2-3 tygodniach nabiorą właściwego koloru.

Od 4-6 tygodni po pierwszej wizycie można wykonać korektę. Nie zawsze jest to konieczne, niemniej może okazać się pomocne, ponieważ po pierwszej pigmentacji pozostaje ok. 40 do 60 % barwnika.

Makijaż permanentny oczu: Jak długo się utrzymuje?

Efekt utrzymuje się od 18 do 36 miesięcy.

Czy zabieg jest bolesny?

Przed rozpoczęciem zabiegu, miejsce pokrywane jest znieczuleniem w celu zmniejszenia bólu, następnie stosowany jest płynny anestetyk.  Mimo to, możesz odczuwać lekki dyskomfort podczas wykonywania zabiegu.

Jak się przygotować do zabiegu?

Minimum 24 godziny przed zabiegiem:

 • nie wolno spożywać alkoholu, narkotyków ani środków pobudzających
 • nie pić mocnej kawy, herbaty ani napojów z kofeiną
 • nie zażywać aspiryny lub innych leków rozrzedzających krew (Jeśli są to leki przepisane przez lekarza do stałego stosowania, proszę poinformować o tym linergistę, w momencie zapisywania się na zabieg)

Minimum 3 tygodnie przed zabiegiem:

 • używanie odżywki do rzęs (odstawienie min 3 tygodnie przed pigmentacja), sztuczne rzęsy (konieczność zdjęcia 1 tydzień przed pigmentacją)
 • nie wykonywać zabiegów typu: peeling, kwasy, bądź innych zabiegów złuszczających naskórek
 • w przypadku przyjmowania antybiotyku, zabieg może być wykonany minimum 3 tygodnie od przyjęcia ostatniej dawki leku
 • nie opalać się intensywnie, szczególnie w solarium

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust, efekt 3D

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł. W metodzie efekt 3D, pigmentuje się kontur ust nieco ciemniejszym pigmentem z płynnym przejściem do jaśniejszego koloru.  Metoda ta jest przeznaczona Paniom, które chcą optycznie powiększyć usta bądź nie chcą mieć jednolitego koloru ust. Dzięki temu zabiegowi usta wydają się pełniejsze, ale również, jak w przypadku pozostałych metod, można skorygować kształt ust bądź nadać im pożądany kolor by nie musieć na co dzień używać pomadek. Zabieg może zminimalizować widoczność zmarszczek. Usta mogą mieć naturalny odcień (zabieg w tym wypadku jest wykonywany tzw. pigmentami transparentnymi) lub bardziej żywy koloryt. Permanentny makijaż ust może funkcjonować samodzielnie w naturalnym odcieniu, ale można na niego nakładać także inne kolory szminek na specjalne okazje. 

Makijaż permanentny ust, kontur + rozcieniowanie

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł. W metodzie kontur + rozcieniowanie, pigmentuje się kontur ust z płynnym przejściem do naturalnego kolory warg. Metoda ta jest przeznaczona Paniom, które mają nierówny kształt ust bądź kontur zanika np. po opryszczce lub chcą mieć ładnie podkreślony kształt swoich ust. Naturalnie wyglądający permanentny makijaż ust może być również stosowany, żeby dodać ustom wyrazistości co spowoduje, iż staną się pełniejsze. Zabieg może zminimalizować widoczność zmarszczek. Usta mogą mieć naturalny odcień (zabieg w tym wypadku jest wykonywany tzw. pigmentami transparentnymi) lub bardziej żywy koloryt. Permanentny makijaż ust może funkcjonować samodzielnie w naturalnym odcieniu, ale można na niego nakładać także inne kolory szminek na specjalne okazje.

Makijaż permanentny ust, kontur + wypełnienie

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł. W metodzie kontur + wypełnienie, pigmentuje się całą powierzchnię ustna jednolity kolor. Metoda ta jest przeznaczona Paniom, które na co dzień chcą zrezygnować z malowania się pomadką bądź mają nierówny kształt ust. Naturalnie wyglądający permanentny makijaż ust może być również stosowany, aby dodać ustom wyrazistości co spowoduje, że staną się pełniejsze. Zabieg może zminimalizować widoczność zmarszczek. Usta mogą mieć naturalny odcień (zabieg w tym wypadku jest wykonywany tzw. pigmentami transparentnymi) lub bardziej żywy koloryt. Permanentny makijaż ust może funkcjonować samodzielnie w naturalnym odcieniu, ale można na niego nakładać także inne kolory szminek na specjalne okazje.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa od 1,5h do 2,5h. Na początku projektujemy kształt Twoich ust w oparciu o budowę warg oraz ich kształt, a także wiele innych czynników. Następnie wybieramy pigment. Po ustaleniu kształtu oraz pigmentu, zostaniesz miejscowo znieczulona. Po zabiegu będziesz mogła cieszyć się idealnym i symetrycznym kształtem ust,  bez potrzeby izolowania się od świata. Usta mają bardzo żywy kolor przez kilka dni po pierwszym zabiegu, a suchość wynikająca z procesu gojenia wymaga stosowania produktów nawilżających, ale bez obaw – po około tygodniu zaczną  nabierać właściwego koloru. Od 4-6 tygodni po pierwszej wizycie można wykonać korektę. Nie zawsze jest to konieczne, niemniej może okazać się pomocne, ponieważ po pierwszej pigmentacji pozostaje ok. 40 do 60 % barwnika.

Makijaż permanentny ust: Jak długo się utrzymuje?

Efekt utrzymuje się od 18 do 36 miesięcy.

Czy zabieg jest bolesny?

Przed rozpoczęciem zabiegu, miejsce pokrywane jest znieczuleniem w celu zmniejszenia bólu, następnie stosowany jest płynny anestetyk. Mimo to możesz odczuwać lekki dyskomfort, podczas wykonywania zabiegu.

Jak się przygotować do zabiegu?

Minimum 24 godziny przed zabiegiem:

 • nie wolno spożywać alkoholu
 • należy ograniczyć palenie papierosów bądź postarać się w ogóle nie palić
 • nie przyjmować leków rozrzedzających krew (chyba, że to są leki przepisane przez lekarza do stałego stosowania – w takim wypadku poinformować o tym linergistę w momencie zapisywania się na zabieg)

Minimum 3 dni przed zabiegiem:

 • osoby,  które miały bądź mają problemy z opryszczką muszą stosować minimum 3 dni przed zabiegiem lek typu Heviran oraz po wykonanym zabiegu. 

Minimum 3 tygodnie przed zabiegiem:

 • nie wykonywać zabiegów typu: piling, kwasy, bądź inne zabiegi złuszczające naskórek
 • w przypadku przyjmowania antybiotyku, zabieg może być wykonany minimum 3 tygodnie od przyjęcia ostatniej dawki leku
 • nie opalać się intensywnie, szczególnie w solarium

Makijaż permanentny skóry głowy

Cennik

Brwi:

 • metoda cienia – 120 min – 750 PLN
 • metoda cienia ombre – 120 min – 800PLN
 • microblading – 120 min – 850 PLN
 • metoda włoskowa – 120 min – 900 PLN
 • metoda włoskowa + cień – 120 min – 1000 PLN
Oczy:
 • kreski górne w linii rzęs – 60 min- 350 PLN
 • kreski górne dekoracyjne – 120 min – 700 PLN
 • kreski dolne – 60 min- 300 PLN
 • smoky eyes – 120 min – 900 PLN
 Usta:
 •  kontur + rozcieniowanie – 150-180 min – 900 PLN
 • efekt pomadki (całkowite pokrycie pigmentem)- 150-180 min – 1100 PLN
 • wypełnienie 3D – 90-120 min- 1200 PLN
Włosy (mężczyźni i kobiety):
 •  rekonstrukcja włosów skóry głowy – jeden obszar (ok. 30 cm2) – 90 min – 900 PLN
 •  rekonstrukcja włosów skóry głowy – cała głowa (ok. 7 obszarów ) – 6300 PLN

Konsultacja i poprawki bezpłatne. Przy poprawkach po innych potrzebne jest zdjęcie przed.

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.