Leczenie trądziku

Czas zabiegu:
15 - 30 minut
Liczba powtórzeń
3 - 10
Cena
od 150 do 700 PLN

Opis zabiegu

W naszych klinikach oferujemy leczenie z zakresu dermatologii estetycznej. Posiadamy urządzenie Acleara Clearing System, które usuwa trądzik różowaty, zaskórnikowy, krostkowy, guzkowaty, torbielowaty młodzieńczy i u dorosłych. Skuteczność została potwierdzona certyfikatem FDA. Acleara jest innowacyjnym urządzeniem wykorzystującym intensywne światło pulsacyjne (IPL). Acleara pracuje w oparciu o technologię delikatnego zasysania w połączeniu ze specjalnie filtrowanym światłem pulsacyjnym. Laser otwiera gruczoły łojowe i usuwa ich zawartość, co oczyszcza skórę i zabija bakterie. Trądzik najczęściej występuje na twarzy, ramionach i plecach, nie leczony może prowadzić do trwałych zmian tj. przebarwienia i blizny, dlatego nie należy go lekceważyć. Laserowe leczenie trądziku nie pozostawia blizn.

Wskazania

Trądzik młodzieńczy, zaskórnikowy, łagodny trądzik grudkowy, umiarkowany trądzik grudkowo-krostkowy, guzkowaty oraz cystowy, trądzik u dorosłych, rumień i trądzik różowaty, zaczerwienienie skóry oraz nadmierne wydzielanie sebum.

Przeciwwskazania

  • Terapia retinoidami (miejscowo i ogólnie),
  • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, roaccutane, sterydy, leki przeciwgrzybicze, antydepresyjne)
  • Nowotwory skóry,
  • Fotodermatozy,
  • Stany zapalne skóry,
  • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających,
  • Niedawne peelingi, skóra uszkodzona,
  • Ciąża
  • Obniżenie odporności organizmu.

Jakie są efekty zabiegu?

Oferujemy skuteczne usuwanie trądziku młodzieńczego i u dorosłych redukuje niedoskonałości i zaczerwienienia nawet wtedy, gdy ten, nie reaguje na leki. S skóra jest mniej tłusta, mniej się świeci i widać wyraźne oczyszczenie. Zabieg umożliwia lepsze wnikanie do skóry zewnętrznych preparatów farmaceutycznych i kosmetyków. Niszczy Propionibacterium acnes i oczyszcza pory z zalegającego sebum. Rezultaty widoczne są już 1-2 zabiegach. Oferujemy również usuwanie blizn potrądzikowych.

Cennik

  • 150 – 700

Zapraszamy do naszej kliniki w Konstancinie-Jeziornie i w Warszawie.

Opinie pacjentów

Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.