Leczenie trądziku

Czas zabiegu:
15 - 30 minut
Liczba powtórzeń
3 - 10
Cena
od 150 do 700 PLN

Opis zabiegu

W naszych klinikach oferujemy leczenie z zakresu dermatologii estetycznej. Posiadamy urządzenie Acleara Clearing System, które usuwa trądzik różowaty, zaskórnikowy, krostkowy, guzkowaty, torbielowaty młodzieńczy i u dorosłych. Skuteczność została potwierdzona certyfikatem FDA. Acleara jest innowacyjnym urządzeniem do bezbolesnego leczenia trądziku laserem, wykorzystującym intensywne światło pulsacyjne (IPL). Acleara pracuje w oparciu o technologię delikatnego zasysania w połączeniu ze specjalnie filtrowanym światłem pulsacyjnym. Laser otwiera gruczoły łojowe i usuwa ich zawartość, co oczyszcza skórę i zabija bakterie. Trądzik najczęściej występuje na twarzy, ramionach i plecach, nie leczony może prowadzić do trwałych zmian tj. przebarwienia i blizny, dlatego nie należy go lekceważyć. Laserowe leczenie trądziku nie pozostawia blizn.

Zapraszamy do naszych klinik, oferujemy profesjonalne usuwanie trądziku – Warszawa, ul. Nowogrodzka 21, Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3. Umów wizytę.

Wskazania

Trądzik młodzieńczy, zaskórnikowy, łagodny trądzik grudkowy, umiarkowany trądzik grudkowo-krostkowy, guzkowaty oraz cystowy, trądzik u dorosłych, rumień i trądzik różowaty, zaczerwienienie skóry oraz nadmierne wydzielanie sebum.

Przeciwwskazania

  • Terapia retinoidami (miejscowo i ogólnie),
  • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, roaccutane, sterydy, leki przeciwgrzybicze, antydepresyjne)
  • Nowotwory skóry,
  • Fotodermatozy,
  • Stany zapalne skóry,
  • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających,
  • Niedawne peelingi, skóra uszkodzona,
  • Ciąża
  • Obniżenie odporności organizmu.

Jakie są efekty zabiegu?

W naszej klinice usuwanie trądziku młodzieńczego i u dorosłych redukuje niedoskonałości i zaczerwienienia nawet wtedy, gdy ten, nie reaguje na leki, skóra jest mniej tłusta, mniej się świeci i widać wyraźne oczyszczenie. Zabieg umożliwia lepsze wnikanie do skóry zewnętrznych preparatów farmaceutycznych i kosmetyków. Niszczy Propionibacterium acnes i oczyszcza pory z zalegającego sebum. Rezultaty widoczne są już 1-2 zabiegach. Oferujemy również usuwanie blizn potrądzikowych.

Cennik

  • 150 – 700

Zapraszamy do naszej kliniki w Konstancinie-Jeziornie i w Warszawie na leczenie trądziku niezależnie od jego rodzaju i zaawansowania.

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.