Mikrodermabrazja wodna

Czas zabiegu:
0,5 - 1 h
Liczba powtórzeń
1 - 6
Cena
od 450 PLN

Opis zabiegu

Mikrodermabrazja wodna to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na świecie. Procedura dba o odpowiednie oczyszczenie i nawodnienie skóry, a efektami zabiegu można cieszyć się natychmiast po wizycie. Przy regularnym stosowaniu zapewnia ona odmłodzenie i rewitalizację skóry, a nawet redukcję przebarwień. Bez bólu, bez podrażnień, przez cały rok – przed wielkim wyjściem i na relaks po ciężkim dniu.

Wskazania do zabiegu

 • skóra pozbawiona blasku i witalności
 • zaskórniki
 • odwodnienie skóry
 • przebarwienia
 • utracona jędrność skóry, zmarszczki

Jakie są efekty zabiegu?

 • promienna, zrewitalizowana, wygładzona skóra
 • poprawa kolorytu
 • nawilżenie i oczyszczenie skóry
 • redukcja drobnych przebarwień
 • redukcja zaskórników i rozszerzonych porów
 • zwiększenie jędrności skóry, redukcja zmarszczek.

Jak wygląda zabieg?

Na przebieg zabiegu składa się 6 kroków dla pięknej i zdrowej skóry:

Eksfoliacja – czyli usunięcie martwego naskórka i przygotowanie do dalszych etapów.

Peeling kwasowy – peeling z wykorzystaniem preparatu, zawierającego kwas glikozydowy i salicylowy, oczyszczający pory z zanieczyszczeń przy pomocy specjalnej końcówki.

Ekstrakcja – głębokie oczyszczanie skóry z zastosowaniem próżni, które dzięki specjalnej technologii jest nie tylko skuteczne, ale również bezbolesne.

Odmłodzenie i leczenie – wykorzystanie preparatu zawierającego składniki aktywne, nakierowane na indywidualne potrzeby pacjenta – np. odmłodzenie lub problemy skórne.

Nawilżenie – zastosowanie preparatu zawierającego antyoksydanty, peptydy i kwas hialuronowy, przynoszące odżywienie i ochronę skóry.

Utrwalenie i ochrona – możliwe dzięki specjalnym preparatom po zabiegu.

W trakcie zabiegu wykorzystywane są specjalne, opatentowane, jednorazowe końcówki o spiralnym kształcie oraz żebrowatej powierzchni. Wieloetapowy zabieg pozwala na aplikację preparatów z substancjami aktywnymi wtedy, kiedy pory są maksymalnie otwarte – co zwiększa skuteczność. Zabieg umożliwia także regulację zasysania próżniowego, gwarantując bezpieczeństwo i siłę dostosowaną do potrzeb.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • silne podrażnienia, np. oparzenia słoneczne, rany
 • przebieg choroby nowotworowej
 • stany zapalne o dużym nasileniu, towarzyszące łuszczycy czy AZS
 • choroby wirusowe, np. opryszczka, choroby bakteryjne
 • przyjmowanie środków zmniejszających krzepliwość krwi

 

SPRAWDŹ CENNIK

Opinie pacjentów

Od niedawna jestem pacjentką doktor Beaty Dethloff i mogę szczerze ją szczerze polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, ale wyglądam super. Bardzo naturalnie, po prostu młodziej!
Agnieszka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su . Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.