Icoone

Czas zabiegu:
30 – 60 min
Liczba powtórzeń
10 -15
Cena
od 200 do 4350 PLN

Opis zabiegu Icoone

Icoone to najnowsza generacja masażu podciśnieniowego, który pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie, bez rozciągania skóry czy powodowania urazów. Icoone to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi odchudzające i odmładzające dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Urządzenie

Icoone daje możliwość wykonywania zabiegów na twarzy, biuście i całym ciele, a skóra naczyniowa czy wiotka nie jest przeciwwskazaniem. Efekty są widoczne już po serii zabiegów. Skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna i napięta. To w 100% pełni naturalna i bezinwazyjna metoda, która nie powoduje skutków ubocznych.
Zapraszamy do naszych klinik medycyny estetycznej na zabieg Icoone Warszawa, ul. Nowogrodzka 21, Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3. Umów wizytę!

Icoone zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna i napięta. Aby zabieg przyniósł oczekiwane i długotrwałe efekty nieodzowne jest przeprowadzenie całego cyklu, który wynosi 15 sesji, 2-3 razy w tygodniu. Po zakończeniu serii zabiegowej zalecamy wykonanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu. Tylko wtedy układ limfatyczny zachowa odpowiedni poziom pobudzenia, konieczny do utrzymania efektów kuracji.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg Icoone?

Zabiegi Icoone na ciało: modelowanie sylwetki, zabiegi na cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźna skóra, usuwanie rozstępów, lifting skóry, drenaż limfatyczny.
Zabieg Icoone na twarz: usuwanie zmarszczek i bruzd, modelowanie owalu twarzy, zmniejszenie porów skórnych, usuwanie blizn, poprawa kolorytu skóry, lift skóry twarzy, podwójny podbródek.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Icoone?

 • choroba nowotworowa
 • ostre choroby wątroby i nerek
 • przepukliny
 • żylaki
 • zapalenie żył
 • terapia antykoagulantami
 • ciąża do 3 miesiąca
 • stany zapalne
 • choroby infekcyjne

Jak wygląda zabieg Icoone?

Zabieg Icoone w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie rozpoczynamy 20-minutowym zabiegiem „Base” na całe ciało, który jest ukierunkowany na ogólne potrzeby organizmu (np. cellulit, obrzęk). Następnym etapem jest 10-minutowy program „Focus”, którego działanie koncentruje się na konkretnym problemie (np. wiotka skóra ramion, brzucha, miejscowo zlokalizowane złogi tkanki tłuszczowej). W trakcie jednego zabiegu zawsze wykonujemy 1 program podstawowy i 2 programy focusowe. Czas trwania zabiegu to 40-60 minut, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jakie są efekty zabiegu?

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegu Icoone m.in. w redukcji cellulitu, lokalnych złogów tłuszczu oraz wiotkiej skóry. Pacjent widzi efekty już po pierwszych zabiegach!

Cennik

 • 30 min zabieg na całe ciało – 300PLN

5 pakiet – 1100 PLN

10 pakiet – 2000 PLN

15 pakiet – 2700 PLN

 • 40 min zabieg na całe ciało 350 PLN

5 pakiet – 1400 PLN

10 pakiet – 2400 PLN

15 pakiet – 3100 PLN

 • 50 min zabieg na całe ciało 400 PLN

5 pakiet – 1800 PLN

10 pakiet – 3000 PLN

15 pakiet – 3800 PLN

 • 60 min zabieg na całe ciało 450 PLN

5 pakiet  – 2100 PLN

10 pakiet –  3500 PLN

15 pakiet –  4350 PLN

 • 20 min zabieg na twarz 200 PLN

5 pakiet – 800 PLN

10 pakiet – 1300 PLN

15 pakiet – 1700 PLN

 • 40 min zabieg na twarz 300 PLN

5 pakiet – 1100 PLN

10 pakiet – 2000 PLN

15 pakiet – 2700 PLN

Jeśli chcesz poprawić wygląd swojej skóry, umów się na zabieg Icoone w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie lub Konstancinie-Jeziornie.
Serdecznie zapraszamy!

Opinie pacjentów

Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.