Icoone

Czas zabiegu:
30 – 60 min
Liczba powtórzeń
10 -15
Cena
od 300 do - 450 PLN / zabieg PLN

Opis zabiegu

Laser Icoone® to najnowsza generacja masażu podciśnieniowego, który pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej.
Jest to opatentowana technologia Roboderm®, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie, bez rozciągania skóry czy powodowania urazów. Laser icoone to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi odchudzające i odmładzające dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Urządzenie icoone daje możliwość wykonywania zabiegów na twarzy, biuście i całym ciele, a skóra naczyniowa czy luźna nie jest przeciwwskazaniem. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna i napięta. To w 100% pełni naturalna i bezinwazyjna metoda, która nie powoduje skutków ubocznych.
Zapraszamy do naszych klinik medycyny estetycznej na zabieg icoone Warszawa, ul. Nowogrodzka 21, Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3. Umów wizytę!

Rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu – zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna i napięta.
Aby zabieg przyniósł oczekiwane i długotrwałe efekty nieodzowne jest przeprowadzenie całego cyklu, który wynosi 15 sesji, 2-3 razy w tygodniu. Po zakończeniu serii zabiegowej zalecamy wykonanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu. Tylko wtedy układ limfatyczny zachowa odpowiedni poziom pobudzenia, konieczny do utrzymania efektów kuracji.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg

Zabiegi icoone na ciało: modelowanie sylwetki, zabiegi na cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźna skóra, usuwanie rozstępów, lifting skóry, drenaż limfatyczny.
Zabieg icoone na twarz: usuwanie zmarszczek i bruzd, modelowanie owalu twarzy, zmniejszenie porów skórnych, usuwanie blizn, poprawa kolorytu skóry, lift skóry twarzy, podwójny podbródek.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • choroba nowotworowa,
 • ostre choroby wątroby i nerek,
 • przepukliny,
 • żylaki,
 • zapalenie żył,
 • terapia antykoagulantami,
 • ciąża do 3 miesiąca,
 • stany zapalne,
 • choroby infekcyjne.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg icoone w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie rozpoczynamy 20-minutowym zabiegiem „Base” na całe ciało, który jest ukierunkowany na ogólne potrzeby organizmu (np. cellulit, obrzęk). Następnym etapem jest 10-minutowy program „Focus”, którego działanie koncentruje się na konkretnym problemie (np. luźna skóra ramion, brzucha, zlokalizowane złogi tłuszczu). W trakcie jednego zabiegu zawsze wykonujemy 1 program podstawowy i 2 programy focusowe. Czas trwania zabiegu to 40-60 minut, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jakie są efekty zabiegu?

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach potwierdzają nadzwyczajną efektywność lasera Icoone m.in. w redukcji cellulitu, lokalnych złogów tłuszczu oraz luźnej skóry. Pacjent widzi efekty już po pierwszych zabiegach!

Cennik

 • 30 min zabieg na całe ciało – 300PLN

5 pakiet – 1100 PLN

10 pakiet – 2000 PLN

15 pakiet – 2700 PLN

 • 40 min zabieg na całe ciało 350 PLN

5 pakiet – 1400 PLN

10 pakiet – 2400 PLN

15 pakiet – 3100 PLN

 • 50 min zabieg na całe ciało 400 PLN

5 pakiet – 1800 PLN

10 pakiet – 3000 PLN

15 pakiet – 3800 PLN

 • 60 min zabieg na całe ciało 450 PLN

5 pakiet  – 2100 PLN

10 pakiet –  3500 PLN

15 pakiet –  4350 PLN

 • 20 min zabieg na twarz 200 PLN

5 pakiet – 800 PLN

10 pakiet – 1300 PLN

15 pakiet – 1700 PLN

 • 40 min zabieg na twarz 300 PLN

5 pakiet – 1100 PLN

10 pakiet – 2000 PLN

15 pakiet – 2700 PLN

Jeśli chcesz poprawić wygląd swojej skóry, umów się na zabieg icoone w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie lub Konstancinie-Jeziornie.
Serdecznie zapraszamy!

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.