Osocze bogatopłytkowe

Czas zabiegu:
1 h
Liczba powtórzeń
3 - 4
Cena
od 800 PLN

Opis zabiegu

Osocze bogatopłytkowe ang. platelet rich plasma, w skrócie PRP. PRP jest autologicznym, stężonym preparatem naszych własnych płytek krwi i powiązanymi z nimi czynnikami wzrostu. Dlatego jest to absolutnie naturalny i bezpieczny zabieg. Dzięki czynnikom wzrostu zawartym we krwi następuje pobudzenie fibroblastów do namnażania, wydzielania kolagenu, elastyny, które przebudowują skórę Ponadto czynniki wzrostu wspomagają proces angiogenezy, czyli tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, dzięki którym skóra głowy jest lepiej ukrwiona. Kolejną ważną funkcją czynników wzrostu jest aktywacja mezenchymalnych komórek macierzystych. Osocze jest szeroko stosowane w medycynie w celu przyśpieszenia gojenia się ran. Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 6 tygodni.

Wskazania do zabiegu

 • wypadanie włosów
 • łysienie typu męskiego oraz innego pochodzenia

Jakie są efekty zabiegu?

 • powstrzymanie wypadania włosów
 • przyspieszenie odrostu włosów
 • pobudzenie krążenia skóry głowy

Jak wygląda zabieg?

Lekarz wykonuje mezoterapię igłową lub podaje preparat kaniulą. Dla komfortu lekarz może nałożyć płyn znieczulający. Podczas zabiegu mogą być odczuwalne delikatne wkłucia oraz rozpieranie. Cała procedura trwa ok. 20 min.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • ciąża
 • infekcje
 • karmienie piersią
 • stan zapalny skóry głowy
 • choroba nowotworowa
 • niewyrównana cukrzyca

Cennik

 • Osocze bogatopłytkowe – skóra głowy – 700 PLN

Opinie pacjentów

Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su italiafarmaci24. Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.