Osocze bogatopłytkowe

Czas zabiegu:
60 minut
Liczba powtórzeń
3-4
Cena
od 800 do 1900 PLN

Opis zabiegu

Osocze bogatopłytkowe ang. platelet rich plasma, w skrócie PRP.
PRP jest autologicznym, stężonym preparatem naszych własnych płytek krwi i powiązanymi z nimi czynnikami wzrostu. Dlatego jest to absolutnie naturalny i bezpieczny zabieg.

Dzięki czynnikom wzrostu zawartym we krwi następuje pobudzenie fibroblastów do namnażania, wydzielania kolagenu, elastyny, które przebudowują skórę. Ponadto czynniki wzrostu wspomagają proces angiogenezy, czyli tworzenia się nowych naczyń krwionośnych dzięki którym skóra jest lepiej ukrwiona. Kolejną ważną funkcją czynników wzrostu jest aktywacja mezenchymalnych komórek macierzystych.
Rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.
Osocze jest szeroko stosowane w medycynie w celu przyśpieszenia gojenia się ran.

osocze

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Osocze przeznaczone jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz pacjentów, którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty. PRP daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z organizmem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

 • bruzdy i zmarszczki nosowo-wargowe
 • okolice oczu takie jak cienie pod oczami lub kurze łapki
 • rewitalizacja dekoltu, szyi i dłoni
 • wolumetria
 • usta, podbródek, czoło
 • także likwidowanie blizn po trądziku
 • łysienie typu męskiego, oraz innego pochodzenia

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • ciąża, karmienie piersią
 • opryszczka lub inny stan zapalny skóry
 • leki przeciwkrzepliwe (zasinienia)
 • niewyrównana cukrzyca
 • choroba nowotworowa

Jak wygląda zabieg?

PRP uzyskuje się poprzez pobranie małej próbki krwi od pacjenta, a następnie odizolowanie leukocytów i płytek krwi od erytrocytów przy pomocy wirowania. Otrzymane w ten sposób PRP o wysokim stężeniu stosowane jest bezpośrednio po odwirowaniu w wybranej okolicy twarzy lub ciała. Zabieg powtarzamy co 2-4 tygodnie kilkukrotnie. Zabieg dla podtrzymania efektu co 6 miesięcy.

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki mezoterapii z osocza krwi skóry wygładza się, koloryt skóry jest ujednolicony. Elastyczność, napięcie i gęstość skóry ulegają poprawie. Dzięki czynnikom wzrostu powstają nowe naczynia, dzięki którym skóra jest lepiej ukrwiona. Skóra staje się jędrna, elastyczna, świetlista, doskonale odżywiona i pełna blasku. Zmarszczki zostają znacznie zmniejszone, a sama skóra nabiera zdrowego, świeżego koloru. Dla wzmocnienia efektu  możemy używać w domu dermo-roller.

Cennik

 • Osocze bogatopłytkowe – twarz + szyja – 1200 PLN
 • Osocze bogatopłytkowe – twarz + szyja + dekolt – 1500 PLN
 • Osocze bogatopłytkowe – dekolt – 900 PLN
 • Osocze bogatopłytkowe – dłonie – 600 PLN
 • Osocze bogatopłytkowe – skóra głowy – 700 PLN

Opinie pacjentów

Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Panią Beatę polecam każdemu i mówię głośno aby skorzystał z jej usług, bo warto. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie.
Ula P
źródło: ZnanyLekarz.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.