Thermolifting

Czas zabiegu:
0,5 - 2 h
Liczba powtórzeń
3 - 6
Cena
od 600 PLN

Opis zabiegu

Lifting termiczny to sposób na bezpieczną i skuteczną redukcję oznak starzenia się skóry. Termolifting to procedura wykorzystująca światło podczerowne, które działa na głębokie warstwy skóry. Efekt termalny, powstający w skórze właściwej, powoduje kurczenie się włókien kolagenowych i elastynowych do ich pierwotnej długości. Dodatkowo fibroplasty stymulowane są do wytwarzania nowych włókien. Dzięki temu termolifting dostarcza tak cenionych i lubianych przez nasze Pacjentki efektów: zagęszczenia, ujędrnienia i liftingu skóry. Zabieg jest bezinwazyjny, bezbolesny i bez okresu rekonwalescencji. Pierwsze rezultaty widoczne są już na drugi dzień po zabiegu, a końcowy efekt odmłodzenia skóry jest widoczny po 3-4 miesiącach.

Wskazania do zabiegu

 • bruzdy i zmarszczki
 • utrata jędrności skóry
 • wiotka skóra twarzy i ciała

Jakie są efekty zabiegu?

 • poprawa owalu twarzy
 • zagęszczenie i ujędrnienie skóry
 • stymulacja skóry do produkcji kolagenu
 • zminimalizowanie drobnych zmarszczek
 • odbudowa i wzmocnienie kolagenu skóry

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem podczas konsultacji z lekarzem pacjent omawia swoje wymagania względem zabiegu. Po ocenie kondycji skóry i wykluczeniu przeciwskazań planujemy procedurę. W zależności od stopnia zaawansowania procesu starzenia się skóry i jej kondycji, stosujemy 1-6 zabiegów. W przypadku wybranych obszarów ciała niekiedy konieczne jest wykonanie 8 serii. Zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia śladów na skórze, więc po zabiegu można praktycznie od razu powrócić do swoich obowiązków. Przed rozpoczęciem zabiegu skóra zostaje schłodzona specjalnym żelem. Schłodzenie to jest częścią procesu przygotowawczego do działania na nią promieniowania IR, a także ochroną przed poparzeniem naskórka. Głowica skonstruowana ze szkła szafirowego emituje w trakcie zabiegu promieniowanie podczerwone o specjalnie dobranej długości fali (750-1800 nm). W efekcie stopniowego, jednostajnego rozgrzewania głębokich warstw skóry właściwej następuje podrażnienie kolagenu i obkurczanie się jego włókien do pierwotnej długości. Dzięki temu uzyskujemy efekt całkowicie naturalny i nieinwazyjny sposób. Zabieg kończy ponowne schłodzenie skóry i łagodzący miejscowy masaż coolerem o temperaturze chłodzenia 0-20°C.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • ciąża i karmienie piersią
 • aktywna choroba nowotworowa
 • stosowanie leków światłouczulających
 • niektóre choroby autoimmunologiczne

 

SPRAWDŹ CENNIK

Opinie pacjentów

Pacjentką Pani Dr Beaty jestem od stycznia bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem Palomar Lux 1540, który niweluje, redukuje i likwiduje przebarwienia mojej powypadkowej blizny. Pani Dr Beata jest osobą otwartą i ciepłą.
Monika Głowacka
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl

Dive into Ozwin's realm! Secure your Ozwin login and unlock thrilling adventures. Bonuses await!

Winorama casino is your gateway to fun! Spin and smile with our latest games. Join the Australian gambling action!

Scopri steroidi con prezzi da 5 euro su . Spediamo in Italia e in altri paesi. Offerte speciali e vantaggi esclusivi.

Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.