Plasma IQ – lifting powiek

Czas zabiegu:
45 min
Liczba powtórzeń
1-3
Cena
od 300 do 1900 PLN

Opis zabiegu Plasma IQ

Jeśli zauważyłaś u siebie pierwsze oznaki wiotkości skóry, głownie przy oczach (wiotka skóra powiek, kurze łapki ) zmarszczki nad ustami tzw. Zmarszczki palacza lub przy uszach, chcesz pozbyć się szpecących Twoje ciało znamion bez użycia skalpela? ALTERNATYWA DLA CHIRURGII PLASTYCZNEJ POWIEK. Zaledwie w 20 minut możesz pozbyć się oznak starzenia, odmłodzić swój wygląd i spojrzenie. Tylko z wykorzystaniem Plasma IQ zabieg jest:

Bezinwazyjny – to idealna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych (blefaroplastyki).
Precyzyjny – mikrowiązka plazmy działa w wybranym obszarze skóry.
Dający szybko
 – efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
Bezpieczny – także dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane.
Komfortowy – zabieg jest bezbolesny.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

  • Likwidacja wiotkiej skóry powiek i zmarszczek wokół oczu
  • Likwidowanie zmarszczek nad górną wargą – tzw. „zmarszczek palacza”
  • Likwidowanie wiotkiej skóry i zmarszczek w okolicy łokci i kolan
  • Usuwania niewielkich brodawek i innych zmian skórnych (żółtaki, włókniaki)
  • Leczenia małych rozstępów i blizn w trudno dostępnych miejscach

Jak wygląda zabieg?

Plasma IQ wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu tworzy się plazma, zdolna do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu działania, co skutkuje uniesieniem. Zabieg jest wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otoczające zdrowe tkanki. Podczas wykonywania procedury, urządzenie nie jest podłączone do prądu. Takie rozwiązanie pozwala na pracę z pacjentami u których nie są wskazane zabiegi z przepływem prądu. Procedura zabiegu polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia Plasma IQ, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek. Procedura trwa ok. 20 minut a obrzęk utrzymuje się do 2-3 dni po zabiegu.

Jakie są efekty zabiegu?

Ze względu na technologię istnieje możliwość obserwowania efektów w czasie rzeczywistym. Plasma IQ pozwala na wykonanie zabiegu korekcji powiek z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie i po zabiegu. Zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek. Badania kliniczne i obserwacje Pacjentów poddanych tej terapii pokazują, że efekt terapeutyczny utrzymuje się od 2-4 lat.

Cennik

  • powieki górne lub powieki dolne – 1100 PLN
  • powieka górna + dolna – 1900 PLN
  • zmarszczki przy uszach – 1100 PLN
  • zmarszczki palacza – 900 PLN
  • usuwanie włókniaków – od 300zł

Opinie pacjentów

Po wszystkich zabiegach mogę ocenić Panią Beatkę jako lekarza, który upiększa pacjentkę, odejmuje lat, nadaje takiego naturalnego blasku twarzy jakby wróciło się wypoczętym z dobrych wakacji!
Basia F
źródło: ZnanyLekarz.pl
Dr Beata Dethloff to wyjątkowa na polskim rynku klinika medycyny estetycznej i centrum anti-aging. Wybitni eksperci pod opieką dr Beaty Dethloff skutecznie przeprowadzają metamorfozy wizerunku.
Gala.pl
źródło: Gala.pl
Zakup nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń w celu poszerzenia działalności o nowe usługi i zwiększenie konkurencyjności firmy Beauty Excellence dla Beata Misztal-Dethloff Beauty Excellence. Wartość projektu 912 044,08. Wartość dofinansowania projektu na kwotę: 456 022,04zł.
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Dla Rozwoju Mazowsza. Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.